Київ

Придбати квиток
2017.02.06
Новини індустрії

Відкриття Vape House на Оболоні: стильно та затишно

Відкриття Vape House на Оболоні: стильно та затишно

1 лютого у Києві відкрився третій вейпшоп мережі Vape House. Звісно, прес-служба VAPEXPO Kiev не прогавила цю подію. Наші журналісти поспілкувалися з засновником Олександром Коротуном після відкриття магазину Цікаво, що змінилося з того часу?

Спочатку була ідея поетапно створити по одному магазину в трьох житлових районах столиці: у центрі, на лівому березі та на Оболоні. Ми зробили це впродовж року.

Територіально новий вейпшоп розташовано дуже зручно, а головне - його легко знайти навіть тим, хто не дружить з навігатором. Коли проходиш повз ряд магазинів, важко не звернути увагу на скляні двері, крізь які видно хмари пари. Одразу з'являється бажання зайти та подивитися, що там цікавого всередині.

А всередині кожен вейпер знайде щось особливе для себе: багатий асортимент виключно преміальних рідин з постійним оновленням смаків і ексклюзивні гаджети, яких в Україні немає більше ніде. Зараз на підході девайси від Asmodus з лінійки Minikin і рідини від Tailored Vapors і Naked Fish. Згодом налагодиться постачання мехмодів американських виробників.

У зв'язку з відкриттям третього магазину є кілька приємних нововведень:

  • кажен клієнт має можливість здійснювати попереднє замовлення на сайті;
  • є можливість куштувати преміум-рідини та купувати на розлив;
  • постійні клієнти мережі отримують дисконтні картки.

Ексклюзивний бонус вейпшопу на Оболоні, за словами Олександра, - це продавець і за сумісництвом професійний коілбілдер Євген. До слова, замовлення на його намотки надходять з різних міст України.

Відмінною рисою мережі Vape House є ставлення до кожного клієнта як до друга. Політика така, що, купуючи необхідні комплектуючі для паріння, клієнт спілкується з персоналом у теплій, дружній атмосфері. Байдуже, чи розмова точиться про вейпінг чи про життя.

На запитання про те, як у такий стислий термін вдалося відкрити три вейпшопи, стабільно втримуючи конкурентів у напрузі, Олександр відповів лаконічно: «Потрібно любити свою справу, вкладати у розвиток бізнесу максимум. Як свідчить студентська мудрість, спочатку ти працюєш на заліковку, а потім заліковка працює на тебе». За таким принципом він підбирає й персонал. Кожен співробітник повинен палати темою вейпінгу. Нехай людина не знає, як робити намотки, чи не досконало володіє знаннями про девайси, - це не проблема, якщо є справжнє бажання навчитися цьому.

 

Vape House - місце, звідки не хочеться йти, де почуваєшся комфортно та затишно. Запрошуємо кожного парця особисто переконатися в цьому за адресою Оболонський проспект, 26.

Справжнім шанувальникам пару пропонуємо відвідати міжнародну виставку вейп-індустрії VAPEXPO Kiev 2017! Для реєстрації переходьте за посиланням: https://vapexpo.kiev.ua/

 

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest