Київ

Придбати квиток
2016.04.27
Новини індустрії

Особливості термоконтролю

 Особливості термоконтролю

Моди з функцією термоконтролю з'явилися в продажу в 2015 році. Зараз практично кожен крупний виробник електронних випарників має в своїй лінійці цей продукт.

Температурний контроль дозволяє регулювати ступінь потужності, аби щоб не спричинити перегріву спіралі. Вейпер при цьому не відчуває змін у подачі, оскільки різких перепадів температури койла не допускається - відповідно й велика кількість пару не зменшується.

Працювати термоконтроль здатен лише з койлом із нікелю чи або титану. Річ у тім, що електричний опір в цих металах підвищується при нагріванні, аналоги ж не настільки чутливі. Плата фіксує число Омів холодної спіралі та визначає її температуру, орієнтуючись на зміну цього показника. Пристрій підтримує роботу випарника при за температуриі 200-600 градусів за Фаренгейтом або 100-315 за Цельсієм. Існують моди, де кількість тепла вимірюється в Джоулях.

Більшість сучасних кліромайзерів дозволяють встановлювати титанові чи або нікелеві котушки. Асортимент модів з «розумною» платою не настільки широкий, але придбати їх нескладно.

Переваги термоконтролю

Девайсы-с-термоконтролем

  • Підтримка безпечної температури спіралі дозволяє парити, уникаючи неприємних відчуттів від гарячої пари. Прохолодний пар приємніший на смак і не ушкоджує слизову порожнину рота та горла.
  • Термоконтроль виключає можливість загоряння ґгніту, тому користувачам не загрожує зайва порція гару. Тому, ґгніт не доведеться замінювати достроково.
  • Коли в девайсі закінчується рідина, термоконтроль припиняє нагрівати спіраль. Завдяки цьому вона служитиме довше.
  • Оскільки термоконтроль регулює подачу потужності та тримає температуру лише тоді, коли це потрібно, розхід рідини та енергії акумулятора є нижчим.
  • Від температури залежить смак рідини. Регулюючи ступінь нагрівання, ви можете отримати нові відчуття від звичної суміші.
  • Смак і температура пари не залежить від обдуву. Його зменшення призводить лише до зниження обсягу пари.

Недоліки

  • Моди з термоконтролем коштують дорожче за звичайні.
  • Під час нагрівання нікель випаровує шкідливі речовини. Хоча це твердження  не має 100-відсоткового наукового підтвердження, слід враховувати, що ймовірність зашкодити здоров'ю все ж існує.

Міфи та реальність

Особенности-термоконтроля-1

Термоконтроль дозволяє налаштувати температуру на власний розсуд. 

Це твердження є вірним правильним лише частково. Температура регулюється в межах комфортних значень. 200-600 градусів за Фаренгейтом абочи 100-315 градусів за Цельсієм.

Термоконтроль збільшує небезпеку вейпінгу для здоров'я.

Як ми вже згадували вище, це можливо, якщо використовувати нікелеву спіраль. Титанова, навпаки, зменшує шкоду.

Перш ніж застосувати випарник, необхідно його пропалити - це міф. Термоконтроль цього не допустить, оскільки немає жодної потреби в цій процедурі.

Потужність, яка відтворюється на екрані, не співпадає звідповідає  реальними показниками.

Це дійсно так, але не варто на цьому концентрувати увагу. Головне для вейпера - температура спіралі та обдув.

Девайси з термоконтролем не здатні скорочувати потужність нижче за 30 Ватт - це не так. 

Аби Щоб не допустити перегріву котушки, мод  може скоротити зробити  потужність нижчоюе за цей показник.

Спіралі із заліза, ніхрому та канталу годяться для використання з термоконтролем.

На жаль, це твердження не є вірнимсправедливим. Ніхром і кКантал не дозволяють контролювати температуру за електричним опором. Залізо в цьому відношенні - вдаліший варіант, однак залежність опору від температури є не настільки чіткою, як у випадку з титаном або нікелем. Пристрої з термоконтролем вміють розрізняти метал і не приймають залізо. Є умільці, яким вдається обдурити мод, маскуючи спіраль з нержавійки під нікель з низьким ступенем чистоти. Можливо, їхні експерименти надихнуть виробників розробити дешевші залізні варіанти спіралі.

Варто згадати про iJOY Asolo 200W TC, виробник якого стверджував, що мод працює на канталі. Насправді з'ясувалося, що замість термоконтролю там встановлено захист від виникнення гару.

Термоконтроль є лише в боксах.

В більшності випадків це правда, але є приємний виняток - мод-циліндр Heatvape Power Tube TC.

 

Популярні моделі модів з термоконтролем:

Joyetech eVic VT - один з перших пристроїв у своєму класі. Його гранична потужність становитькладає 60 Ватт, а заряд батаереї - 5000 мАч.

Joyetech-eVic-VT

Sigelei TC 150W - крупний і потужний мод, який поєднує в собі термоконтроль, варіватт і варівольт. Його максимальна потужність - 150 Ватт. Бокс оснащено двома змінними акумуляторами 18650.

Sigelei-TC-150W

Eleaf iStick TC 40W - виыдає 40 Ватт енергії, ємність батареї складає энергии,становить 2600 мАч.

Eleaf-iStick-TC-40W

Cloupor GT 80W - як і Sigelei, маєють два змінніих акумулятори 18650, суміщуєють в собі варіватт, варівольт і температурний контроль. Межа його потужності - 80 Ватт.

Cloupor-GT-80W

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest