Київ

Придбати квиток
2016.01.20
Новини VAPEXPO

Огляд універсального набора для вейпера Coil Master DIY Kit V2

Огляд універсального набора для вейпера Coil Master DIY Kit V2

Сьогодні ми розглянемо універсальній набір інструментів, який полегшить життя кожному вейперу, — Coil Master DIY Kit V2.

Сам набір постачається у невеликому брендованому та якісному футлярі. Матеріал, з якого він виготовлений, досить щільний. Щодо блискавки, то вона теж виконана відмінно, не розходиться і не чіпляється.

Всередині, не враховуючи інструменту, є картка для перевірки оригінальності та пакетик з логотипом фірми, який містить багато вати, а також трохи 0,5-кантала на котушці. Друзі, щоб знову до цього не повертатися, я одразу ж скажу, що в цьому наборі кожен інструмент помічено логотипом виробника.

Отже, роздивимося детально все, що є в цьому наборі.

Інструменти-для-паріння-Coil-Master-DIY-Kit-V2

Почнемо з незамінної речі, особливо для тих, хто використовує мехмоди. Це омметр та вольтметр. Спеціально для новачків я поясню. Омметр потрібен для того, щоб заміряти опір спіралі, яку ви намотали. А завдяки вольтметру ви зможете дізнатися, яка напруга в акумулятора того чи іншого моду.

Тут є досить цікавий пристрій, відомий усім під назвою курокойл. Він допоможе як новачкам, які ще не вміють вправно робити намотки, так і досвідченим парильникам, які хочуть заощадити час.

Поряд, у силіконовому чохлі, розташовані насадки для курокойла  - вони ж оправи з різноманітним діаметром: 1,5; 2; 2,5; 3; 3,5 і 4 міліметри. Також тут є синя китайська викрутка, виготовлена під шестигранник. Виглядає це досить компактно, до того ж все підходить для універсального користування.

Нижче є декілька відсіків, в які можна покласти запасні акумулятори.

Далі йде котушка з невеликою кількістю кантала, але в принципі замість неї сюди може влізти будь-яка стандартна котушка з улюбленою проволокою.

Ну і останній інструмент з цієї сторони набору – це складені ножиці. В наборі попередньої версії ножиці були досить посередньої якості, чого не можна сказати про ці. Ріжуть вони дуже добре.

З другої сторони набору є два пінцети. Один – із закругленими гострими кінцями, завдяки йому можна без зусиль вкласти вату,  поправити її у важкодоступних місцях або просто розпушити.

Інструменти-для-парильника-Coil-Master-DIY-Kit-V2

Другий пінцет має керамічні кінчики. Його дуже зручно використовувати під час розпалювання спіралі, оскільки кераміка не проводить електрику.

Далі в нас є дві невеликі викрутки. Чорна – під плюс та червона – шліцьова. Викрутки досить симпатичні і при цьому досить зручні.

Поряд розташовані вузкогубці. Ця річ універсальна та незамінна.

Наостанок залишились бокорізи. Багато парильників стикалися з такою проблемою, коли після встановлення декількох койл у дріпку важко дістатись кусачками, щоб підрізати кінці спіралей. Доводиться їх крутити доти, доки вони не відламаються. Завдяки цим бокорізам можна дістатися куди завгодно. У мене це перші бокорізи, і я від них у захваті. Вони ріжуть без проблем як товстий, так і тонкий кантал.

Отже, Coil Master DIY Kit V2. – це відмінний набір інструментів, які зібрані в одному компактному футлярі. Він полегшить життя як вейперам-початківцям, так і досвідченішим парильникам.

Цей набір підходить як для домашнього використання, так і для намотування спіралей в польових умовах або якихось поїздках.

Ціна за весь цей набір на сайті Койлмайтер становить 50 доларів.

На цьому наш огляд добіг кінця. Усім дякую, смачної та густої пари!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest