Київ

Придбати квиток
2016.01.28
Новини VAPEXPO

Огляд рідин для паріння Dileomit

Огляд рідин для паріння Dileomit

Сьогодні ми з вами поговоримо про рідину для паріння з Казані під назвою Dileomit. Дякуємо виробнику за те, що надав нам екземпляри для огляду. Ну що, не будемо гаяти часу, тож давайте розглянемо все по порядку.

Dileomit не позиціонується виробником як продукт преміум-класу, його лінійка налічує 3 мікси – «Корнісен», «Центуріо» та «Акуйліфер».

Об’єм рідини – 15 мл. Пляшечки виконані з твердого харчового пластику, мають захисні кришки від першого відкриття. Вони залиті сургучем, що, з одного боку, – досить красиво та естетично, та з другого – незручно, бо при відкручуванні та закручуванні ємкості цей сургуч починає сипатися.

У пляшечках не передбачені ані піпетки, ані гострий носик з крапельницею – це, на мій погляд, велике упущення виробника.

Щодо етикетки – на лицевій частині розташовані назва виробника, міксу та його індивідуальне зображення. Зі зворотного боку присутні: відмітка про вміст нікотину, короткий склад, різноманітні застереження та посилання на сайт виробника.

Усі мікси виготовлені у такій пропорції: 70% гліцерину на 30% пропіленгліколю. Рідина містить 0, 3 та 6 мг нікотину.

Огляд-рідини-для-паріння-Dileomit-1

Отже, перший смак – Centurio – це яскравий, соковитий та в міру солодкий цитрусовий мікс з додаванням кавуна. Вдихаючи, досить чітко відчуваєш приємну кислинку лайму з ледь помітним присмаком цедри. Мікс досить свіжий, соковий та цікавий, влітку я би взяв його для постійного паріння.

Aquilifer – досить солодкий кондитерський мікст. На загальному фоні чітко відчувається смак яблучного пирога з корицею та апельсиновою цедрою. Також у рідині присутній легкий, ледь помітний ванільний відтінок. Цей мікс здався мені досить складним, але досить цікавим. Цей мікс підійде як «десерт».

І останній представник лінійки Dileomit має назву Cornicen – це фруктово-кондитерський мікс, який сподобався мені найбільше, насамперед через свою незвичність. Він достатньо складний та водночас втілює в собі суміш бананового крему, спілою груші та дині з невеликим додаванням солодкої м’яти. Смак збалансований і чудово підійде для щоденного паріння.

А на цьому опис смаків завершується, тому час підбити невеликий підсумок.

Отже, рідини  Dileomit дійсно досить цікаві та складні. Насамперед вони мені сподобались своєю многогранністю та нестереотипними смаками. Вочевидь, що виробник дійсно заморочився та придумав щось своє, із чим складно провести які-небудь аналогії.

Парити ці рідини я б порадив все ж на сабомних баках та дріпках.

Також раджу виробнику замислитися над піпетками. Краса та естетика – це, звісно, круто, але про практичність не варто забувати.

Ціна за 15 мл становить приблизно 4 долари. Дорого це чи ні – вирішувати тільки вам, але можу сказати, що особисто я купив би їх за таку ціну.

Усім дякую! Усім смачної та густої пари!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest