Київ

Придбати квиток
2016.01.19
Новини VAPEXPO

Огляд авторських рідин для паріння Prism Lab

Огляд авторських рідин для паріння Prism Lab

Сьогодні ми з вами розглянемо авторську рідину з Москви під назвою Prism Lab.

Рідини Prism Lab не позиціонуються виробником як продукт преміум-класу. Лінійка налічує 5 міксів.

Усі рідини випускаються об’ємом 30 мл. Пляшечки виготовлені з фарбованого скла, захищені від дітей зручними піпетками з гострим носиком.

Щодо етикетки, то на лицевій стороні вказані назва виробника та самого міксу. Також присутні відмітка про вміст нікотину, короткий склад, різноманітні застереження та посилання на сайт виробника.

Мікси Suppleness, Inner та Mental виготовлено в такій пропорції: 70% гліцерину на 30 пропіленгліколю, а мікси Sodra та Shifty – 75% на 25% відповідно. Вміст нікотину може бути різним: 0, 3 та 6 мг.

Перший мікс Inner – це яскраве поєднання кокоса та кавуна. У рідини переважає солодкий та соковитий присмак кавуна, а коли видихаєш, то відчувається кокосова стружка. Мікс в міру солодкий, з приємною та легкою кислинкою,  але через кокосовий смак особисто мені він навряд чи підійде на кожен день.

Жидкость-Prism-Lab-Inner

Suppleness  – помірно солодкий кондитерський мікс. На загальному фоні виразно відчуваються присмаки банана та карамелі, видихаючи – яскраво помітний смак баварського крему. Мікс вийшов ненав’язливим, цілком підійде для повсякденного паріння.

Рідина-Prism-Lab-Suppleness.jpg

Mental – виробник запевняє, що в цьому міксі присутні два основні смаки – банан та пастила. Якщо чесно, то пастили я не відчув. Виразно відчувається банан, але крім цього присутній ще слабкий десертний відтінок, який я, на жаль, не зрозумів.

Жидкость-Prism-Lab-Mental

Sodra – це, мабуть, найскладніше, але водночас і найцікавіше поєднання смаків. Мої рецептори нічого не відчули з першої затяжки, але смак одразу ж приємний та яскравий. Приємний, але незрозумілий. І тільки після декількох затяжок виявляється, що це манго, персик та полуниця з додаванням вершків. Смак, як на мене – бомба, від дуже цікавий та незвичайний., Вдихаючи, відчуваєш насичену солодкість фруктів, а видихаючи – ледь-ледь помітну кислу полуницю у поєднанні з вершками. Нереально складний, але при цьому дуже крутий мікс.

І останній смак має назву  Shifty. Одразу ж хочу зауважити, що цей мікс сподобався мені найбільше. На першому плані переважає присмак злаків, можливо, навіть пластівців, у поєднанні з молоком,це все доповнюється ягідними з кислинкою нотками. Смак збалансований, при цьому багатогранний та абсолютно не набридає. Відмінно підходить для щоденного паріння.

На цьому опис смаків добігає свого завершення, тому час підбити невеликий підсумок.

Отже, рідини Prism Lab справили на мене досить приємне враження. Дуже тішить, що виробник робить свою продукцію дуже цікавою, смачною та якісною.

Смакувати ці рідини я б порадив все-таки на сабомних баках або дріпках.

Вартість за 30 мл становить майже 8 доларів. Дорого це чи ні – вирішувати тільки вам.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest