Київ

Придбати квиток
2017.01.24
Новини індустрії

Ocular by Joyetech: вейп майбутнього. Огляд бокс моду

Ocular by Joyetech: вейп майбутнього. Огляд бокс моду

Сьогодні ми пропонуємо вейп огляд про новий бокс мод Ocular від відомого виробника Joyetech.

Цей бокс мод здатен вразити вейп-індустрію своєю мультимедійністю, але про це трохи згодом. Спочатку про зовнішній вигляд і технічні характеристики моделі.

Зовні девайс виглядає стандартно, але водночас стильно: прямокутна форма з плавними вигинами ребер. За розмірами бокс мод «середньої» компактності: 86 × 43 × 30 мм. На вибір три класичних кольорових рішення: чорний, сріблястий, сталевий.

Всередині пристрою вшито рідну плату від Joyetech, яка, як показала практика, працює бездоганно. Виробник передбачив можливість оновити прошивку завдяки роз'єму microUSB.

Максимальна потужність гаджета 80 Вт, підтримуваний опір атомайзера в режимі VW - 0,1-3,5 Ом, у режимі VT - 0,05-1,5 Ом.

Джерело живлення - один стаціонарний акумулятор на 5000 мА.

А тепер, як і обіцяли, про найголовнішу фішку Ocular - інноваційну мультимедийність. Це не звичайний вейп бокс мод - це музичний вейп бокс мод! Інженери вбудували в девайс пам'ять на 2Гб і наділили мод можливістю завантажити до 50 пісень. Для прослуховування є 3,5-роз'єм для навушників.

Крім того, з девайсом можливо переглядати зображення та встановлювати фонову заставку на робочий стіл - тепер і на бокс модах є такі! Це все завдяки сенсорному дисплею з діагоналлю 1,68'.

Вартість девайсу - $100.

Сьогоднішній вейп огляд сміливо пасував би плеєрам, планшетам, іншим hi-tech-речам. Це говорить про те, що вейп бокс моди, вейп мехмоди, інші девайси переходять на якісно новий рівень. Спасибі компанії Joyetech та боксу Ocular за такий технологічний вейп.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest