Київ

Придбати квиток
2016.05.12
Новини індустрії

Черга HALO відповісти FDA

Черга HALO відповісти FDA

Більшість прихильників вейпінгу вже чули про документ FDA. Він передбачає масштабний контроль за індустрією паріння на території США, що неодмінно вплине на світову вейп-спільноту. Річ у тім, що Штати займають величезну частку цього ринку та виробляють дуже якісну вейп-продукцію, відому в цілому світі. 

Але дехто не бажає миритися з подібним станом речей. Зокрема, популярний на території країни виробник рідини компанія Halo подала позов до Окружного суду округу Колумбія. Вона стверджує, що оприлюднений документ FDA не відповідає правовим нормам США.

Компанія Halo ще з 2009 року диктує умови на ринку паріння та є одним з найавторитетніших виробників рідини в країні. Тому не дивно, що саме її представники вирішили захистити права всієї вейп-спільноти на такому високому рівні. Вони вважають несправедливим той факт, що неграмотно складений документ FDA може легко перекреслити права людини в США.

У Halo погоджуються, що регулювати розповсюдження електронних інгаляторів потрібно, але обмежувати можливість переходу на пар є неприпустимим. FDA своїм рішенням не захищає споживача від неякісної продукції, що насправді мала б робити. Вона швидше провокує створення підпільних виробництв, які дозволять підприємцям залишаться на ринку.

Приємно чути, що знайшовся бодай один виробник, який не пошкодував сил та часу, щоб відстояти права всіх вейперів країни. Очевидно, що FDA своїм документом діяла не в інтересах суспільства, а це неприпустимо.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest