Київ

Придбати квиток
2016.12.16
Новини індустрії

Огляд вейп-новин: дебют компанії Vivappover і мультимедійність девайсів Joyetech

Огляд вейп-новин: дебют компанії Vivappover і мультимедійність девайсів Joyetech

Майбутнє від Joyetech, крутизна від Teslacigs, свіжачок від Wotofo – виробники щороку тішать вейперів своїми девайсами. Про ці та інші новинки докладніше у щорічноу огляді вейп-новин.

Боксмоди майбутнього – Ocular і Ocular С by Joyetech

Компанія Joyetech анонсувала одразу два боксмоди – Ocular і Ocular С. Концепція у девайсів одна, але вони кардинально різняться між собою. Насамперед, зарядкою. У першу модель встановили статичний акумулятор на 5000 мА, в іншу - слот для двох акумуляторів 18650. Максимальна потужність обидвох - 80 і 150 Вт відповідно. Натомість обидва бокси є супермультимедійними: кожен оснащено вбудованою пам'яттю на 2 Гб, на дисплеї встановлюється фонова заставка. З девайсами тепер можливо переглядати фото та слухати музику!

 Solo V2 by IJOY

Solo V2 by IJOY – свобода вибору

Нещодавно компанія випустила комплект RDTA Box, зараз - боксмод Solo V2. Головна різниця між ними – відсутність атомайзера в комплекті новинки: тепер можливо придбати бокс від IJOY та сконектити його з улюбленим атомайзером. Стислі технічні характеристики: максимальна потужність – 200 Вт, опір – 0,86-3 Ом, є можливість поновити прошивку.

AIO 70W by Teslacigs

 

AIO 70W by Teslacigs – спортбокс

Китайська компанія Teslacigs випустила новий бокс своєї лінійки «all-in-one» – AIO 70W, головна фішка якого - крутий зовнішній дизайн. У рекламній кампанії піарники порівняли девайс зі спорткаром – зовні він справді схожий на круту автівку! Елементи управління розкидано по корпусу. Максимальна поутжність 70 Вт, доступний опір – 0,1-2 Ом. Акумулятор один – 18650.

 

Coltvolt by Vivappover

Coltvolt by Vivappover – новинка від новинки

Молода компанія Vivappover випустила свій перший девайс – бокс Coltvolt. Назва пристрою натякає на його зовнішню схожість з рукояткою пістолетів фірми Colt. Девайс справді зручно тримати в руці. Виробник стверджує, що максимальна потужність дорівнює 80 Вт, опір – 1-5 Ом. Оскільки фірма є новою, лише час покаже, чи відповідають заявлені показники реальним.

Serpent Alto RTA

Serpent Alto RTA – нестандартний бак від Wotofo

Не встигла компанія Wotofo випустити бак Conqueror Mini RTA, як вже анонсує наступний – Serpent Alto RTA. Цей бак позиціонують як смаковий – конструкція бази справді не надається до встановлення крупної спіралі. Система обдуву оригінальна: повітря проходить через два отвори безпосередньо під спіраллю. Розмір випарної камери менший за звичайний, тому інженери збільшили об'єм резервуару до 2,5 мл.

Читайте тільки свіжі новини в світі вейпінгу на сайті VAPEXPO Kiev.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest