Київ

Придбати квиток
2016.05.11
Новини індустрії

Огляд Toptank Mini від Kangertech

Огляд Toptank Mini від Kangertech

Компанія Kangertech випустила новий бак Toptank Mini. Його можна вважати модифікацією дуже популярної моделі минулого року Subtank Mini. Порівняно з попередньою версією, новинка має кілька переваг, втім, не позбавлена і певних недоліків.

На перший погляд технологічних відмінностей небагато. Коробки однакового дизайну. До набору з баками входять японавата, два койли з ніхрому, викрутка та гвинти. Крім того, Subtank укомплектовано запасними кільцями ущільнювачів і склом для баку, чого не має остання модель.

Toptank Mini буває 4 кольорів: білий, сталевий, чорний і червоний. На відміну від попередника, у нього значно зручніша верхня заправка. Ємність бака попередньої моделі 4,5 мл. У новинці 4,5-5,5 мл, хоча виробник заявляє про 4 мл. Об'єм залежить від вибору атомайзера – з круглою «необслужкою» від NEBOX вміщується більше рідини. Скло танків різниться висотою, але ширина та товщина однакові. В цілому новий бак став компактнішим, різниця у висоті 4,5 мм (58,5 проти 63 мм), за шириною різниця незначна.

Дріптип у Toptank з делрину, він не нагрівається та важить менше, ніж сталевий дріптип Subtank.

Випаровувачі в обох моделях теж різні. Минулорічний хіт має два квадратні змінні атомайзери: Kanger OCC 0.5 Ohm (15-60 Watt) і Kanger OCC 1.2 Ohm (10-26 Watt). Варіант цього року випускають з круглими атомайзерами з нержавійки та з трьома отворами: Kanger SSOCC 0.5 Ohm (15-60 Watt) і для термоконтролю Kanger SSOCC Ni200 0.15 Ohm (15-50 Watt). Слід відзначити, що охочим до цигаркової затяжки вони не підійдуть, оскільки дають лише вільну затяжку. Обидві моделі танків сумісні зі всіма випаровувачами: Subtank, Nebox, Toptank.

Отвори для подачі рідини в новій базі стали на півміліметра меншими. Ймовірно, це зроблено з метою мінімізувати ризик протікань.

Ще одна відмінність – у спіралях. Спейс-койл з ніхрому товщиною 0,36 мм у Toptank замінили на мікрокойл 0,5 мм з аналогічного матеріалу.

Крім того, різняться танки за діаметром отвору для обдування. Регулювати подачу повітря зручно в обох випадках.

Підсумовуючи, відзначимо: Toptank укомплектовано гірше, ніж Subtank. Парильникам, що полюбляють тугу затяжку, доведеться купувати додатковий випаровувач. До переваг можна віднести компактний розмір і, головне – зручний варіант заправки. Суттєвим недоліком в обох моделях є неможливість випарити всю рідину з баків. Це слід врахувати тим, хто часто міняє смак рідини.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest