Київ

Придбати квиток
2016.05.11
Новини індустрії

Огляд нового танкомайзера Wotofo Conqueror

Огляд нового танкомайзера Wotofo Conqueror

Wotofo Conqueror – це стильний металевий танкомайзер з незвичайним кріпленням койлів. Бак вже зібрав безліч позитивних відгуків в Інтернеті. Погляньмо, у чому полягає його перевага.

До комплекту з танком входять японавата, набір ущільнюючих кілець, три спіралі-косички, запасні болти та ключ. Загалом, є все, що потрібно для експлуатації. Зовнішній вигляд Wotofo Conqueror дещо незвичний – скляний резервуар для рідини практично повністю закрито сталевою оболонкою. На корпусі розташовано лише два віконця для контролю за рівнем рідини.

Обзор нового танкомайзера Wotofo Conqueror

Повністю атомайзер не розбирається, знімається лише топ-кеп. Отже, якщо розіб'ється скло, замінити його буде неможливо.

Найцікавіше у цьому танку – база. Завдяки тому, що койли легко занурюються ніжками в отвори, замінювати їх дуже зручно, це не потребує додаткових зусиль. Така конструкція бази захищає від протікань у разі невдалої укладки вати. Крупні отвори для кріплення дозволяють встановити навіть найтовстіші клептони. Широкі проточки доставляють рідину до випаровувача в достатній кількості.

Обзор нового танкомайзера Wotofo Conqueror

Заправка теж досить зручна, мимо горловини промазати складно. Перш ніж заливати рідину, потрібно перекрити проточки, повернувши верхню частину бака за годинниковою стрілкою.

Всю конструкцію танку зробили дуже якісно. PEEK-конектор Wotofo Conqueror вироблено у Німеччині, він годиться для всіх видів модів. Металева дріпка має порожнину для охолодження пари. Забір повітря відбувається знизу, обдування регулюється. Танкомайзер дає чудовий смак і рясний густий пар.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest