Київ

Придбати квиток
2016.02.22
Новини VAPEXPO

Огляд на боксмод Snow Wolf mini

Огляд на боксмод Snow Wolf mini

Сьогодні ми розглянемо компактний боксмод Snow Wolf mini на 75 ватт з додатковою функцією температурного контролю. Велике спасибі компанії Asmodus за наданий на огляд девайс. Ну, а ми з вами не будемо гаяти часу та перейдемо до детального розгляду пристрою.

Боксмод постачається в звичайній картонній коробці з логотипом виробника та назвою приладу. На звороті розміщено: короткі технічні характеристики, різноманітні застереження та сертифікати.

У комплект, окрім девайса, входять:

  • інструкція;
  • картка дистиб’ютора;
  • та дріт micro-USB для зарядки.

Перейдемо до розгляду самого боксмоду та почнемо з розмірів:

  • товщина – 24 мм;
  • ширина – 45 мм;
  • висота босмоду – 83 мм;
  • вага приладу – 185 г.

 

SnowWolf-75W-огляд

Snow Wolf mini – це стелс боксмод, котрий працює від одного акумулятора формату 18650. Корпус приладу виконано з нержавіючої сталі, а у якості елементів оздоблення корпусу використовується все те ж саме кольорове скло, яке легко забруднюється, що і в минулій версії. Однак, незважаючи на це, боксмод виглядає дуже солідно та стильно. У прилад встановлено плату GX75, котра дозволяє використовувати боксмод як у режимі варіватту, так і термоконтролю на нікелі та титані.

На верхній частині боксмоду розташовано стандартний коннектор 510 з підпружиненим латунним піном.

На нижній частині є вентиляційні отвори, котрі захищають плату від нагрівання, а також роз’єм мікро-USB для зарядки приладу.

На корпусі є лазерне гравіювання з зображенням снігового вовка. Воно неглибоке, але доволі чітке та якісне. Виглядає, до речі, вельми непогано.

Тут розташована кришка батарейного відсіку.

Кришка тримається на 4 магнітах, 2 з яких знаходяться на самій кришці, а 2 – на внутрішній частині боксмоду.  Вона трохи люфтить. Для когось це може виявитись мінусом, але особисто мені це не завдає ніякого дискомфорту.

Під кришкою вміщено батарейний відсік. Контактна група виготовлена з нержавійки. Акумулятор вставляється плюсом догори. Також тут є стрічка для зручнішої заміни акумулятора.

Панель керування включає в себе яскравий Олед-дисплей, кнопки «fire» та «плюс-мінус».

Кнопки керування мають твердий хід та при натисканні видають характерне клацання. Кнопки не бряжчать та не бовтаються.

Перейдемо до розгляду можливостей плати.

SnowWolf-75W-огляд-2

На екрані відображається індикатор заряду батареї, напруга, що подається на спіраль, опір, потужність та обраний режим.

У режимі варіватту боксмод працює в діапазоні від 0,5 до 75 Ватт. Мінімальний поріг опору 0,05 Ом. Максимальна вихідна напруга – 7,5 Вольт.

У режимі температурного контролю боксмод працює як з градусами за Фаренгейтом – від 22 до 662, так і за Цельсієм – від 100 до 350. Мінімальний опір також становить 0,05 Ом. Температурний контроль на нікелі тут працює правильно, щодо титану нічого не можу сказати, бо він ніяк не може до мене доїхати.

Вмикається та вимикається боксмод п’ятиразовим натисканням кнопки «fire».

Для того щоб потрапити в меню, необхідно одночасно натиснути кнопки «+» та «-». Власне це і є все меню боксмоду. За допомогою кнопок можна обрати режим варіватту, температурного контролю на нікелі та термоконтролю на титані.

Меню досить просте, лаконічне та без зайвих заморочок.

Для того щоб заміряти та зафіксувати опір, слід одночасно затиснути кнопки «-» та «fire».

Одночасним натисненням кнопок «+» та «fire» боксмод можна заблокувати та так само розблокувати.

На цьому технічна частина огляду добігла кінця та прийшов час підвести невеликий підсумок.

Отже, Snow Wolf mini – це компактний, стильний та простий в керуванні боксмод з робочим температурним контролем. Судячи з відчуттів, боксмод видає свої чесні 75 Ватт.

З мінусів я б виокремив низьку автономність. Прилад дуже швидко розряджає акумулятор. Щоб ви розуміли наскільки швидко, я скажу, що на цілий день при парінні на потужності 60-65 Ватт вам знадобиться три акумулятори.

У якості причіпки, я б виокремив невеликий люфт кришки, хоч мене він не бентежить, але він є і треба це визнати.

Ціна приладу складає близько 80 доларів. Потрібно сказати, що ціна все-таки завищена, так як на ринку є багато дешевших аналогів.

На цьому наш огляд закінчено. Дякую, всім смачної та густої пари!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest