Київ

Придбати квиток
2017.10.25
Новини індустрії

Огляд лінійки F * cked by Virgin Vape: банан сьогодні зверху

Огляд лінійки F * cked by Virgin Vape: банан сьогодні зверху

Навіщо ходити на VAPEXPO Kiev? Ми знаємо безліч причин, але сьогодні обмежимося однією: щоб продегустувати жижки, яких ще немає у продажу.

Так, наш постійний учасник – одеська компанія Virgin Vape – приготував сюрприз для відвідувачів осінньої VAPEXPO Kiev 2017.

30 вересня команда презентувала цілу лінійку нових смаків з нескромною назвою F*cked і надала її нам на огляд.

Давай-но з'ясуємо: рідини підривають мозок у гарному розумінні слова або, навпаки, залишається лише нецензурно висловлюватися?

З першого погляду

Лінійка F*cked – це п'ять соковитих фруктових сумішей, які розлиті у пластикові бутилькі об'ємом по 60 мл із захистом від дітей і першого відкорковування. Про те, що мікси обіцяють бути фруктовими і соковитими, натякає яскрава етикетка на флаконі із зображенням відповідного «шаленого» фрукта.

Крім цього, на етикетці можна знайти інформацію про склад рідини, виробника і вміст нікотину (0; 1,5; 3 мг). Ми отримали найміцніший із запропонованих.

Рідини тестувалися на дріпці Tsunami, намотування – Clapton (6 витків).

На смак і колір

F*cked Apple

Опис від виробника: у деяких країнах ця рідина оголошена поза законом, тому нам довелося везти через кордон декілька кілограмів яблук і багато літрів лимонного соку, щоб зробити заміс, використовуючи цей смачний нектар.

Дуже цікавий літній смак. Коли вдихаєш, то відчувається солодкість яблука, а на видиху дає про себе знати лимон, показуючи, хто тут головний гравець. Прекрасний вибір для тих, хто любить свіжий аромат фруктів.

F*cked Orange

Опис від виробника: якби ананас з апельсином пристрасно провели ніч у мотелі, то на ранок покоївка виявила б лише цю рідину.

Екстремальний мікс, постійно підриває рецептори: то солодкість ананаса, то яскраві ноти апельсина. Дає насичену свіжість і аромат. Неодмінно варто спробувати всім любителям вибухових фруктових сумішей.

vapexpo kiev 2017, vapexpo, Virgin Vape, рідини для паріння, жижки

F*cked Banana

Опис від виробника: вас коли-небудь гвалтували фрукти? Ось особисто з моїми смаковими рецепторами жорстко обійшовся банан. А сьогодні він взагалі сказав, що буде не один, а зі смородиною!

Прекрасна передача смаку, відразу відкриває увесь смак стиглого банана, а наприкінці – обіцяний смак смородини. Але банан сьогодні зверху.

F*cked Grape

Опис від виробника: ми могли б написати, що за рецептом – стиглий виноград з бабусиного саду в дуеті з солодкою чорницею мами ... Але, чорт візьми, яка ж це маячня!

Просто марення, але у виробника вийшло додати і бабусин виноград, і мамину чорницю. Освіжаючий смак винограду, збалансований м'ятним холодком чорниці, допоможе пережити навіть найнестерпнішу спеку.

F*cked Mango

Опис від виробника: вау, здається, я закохався! Вона така пружна і пустотлива ... Один дотик – і вона вже тече! Ім'я їй – соковитий Манго.

Дуже солодкий аромат, який (щоб не злиплося в роті) на видиху усе ж таки розбавили м'ятними мотивами. У результаті вийшов помірно солодкий смак, який ідеально підходить для спекотної погоди.

Отже, обіцяний вердикт: навіть якщо у якийсь момент паріння і хотілося нецензурно висловитися, то тільки щось на кшталт «О...чуміти яка рідина!». Дякуємо компанії Virgin Vape за надану лінійку і можливість насолодитися якісними фруктовими міксами.

Більше прем'єр – тільки цієї зими на заключній вейп-виставці року VAPEXPO Moscow! Дізнатися більше ►►►

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest