Київ

Придбати квиток
2017.11.06
Новини індустрії

Огляд рідин CHUFF: і солодко, і прохолодно

Огляд рідин CHUFF: і солодко, і прохолодно

Українські виробники рідин для паріння у майбутньому можуть стати одними з кращих на світовому ринку вейпінгу. З кожним роком кількість компаній, які випускають якісну продукцію, збільшується. Відповідно, значно розширюється асортимент.

Що тільки не придумують міксологи, щоб обійти конкурентів. Сьогодні ми розповімо, чим готові здивувати вейп-ком'юніті творці лінійки рідин від компанії CHUFF.

Серія складається з 4 смаків, починаючи з прохолодних і закінчуючи десертними.

Щодо оформлення флаконів

Пляшка – стандартна: є зручний носик для закапування рідини в девайс. Основний колір флаконів – чорний, а колір етикеток – пастельно-жовтий.

З лицьового боку флакона на етикетці є назви компанії і рідини, а також зображення відомого героя серіалу. Наприклад, це може бути Шерлок Холмс або Доктор Хаус.

На зворотному боці парильники знайдуть інформацію про смак, вміст нікотину, баланс, дату виготовлення, протипоказання, умови зберігання рідини і вікові обмеження.

Баланс рідини – 75 на 25. Вміст нікотину – 0%. Об’єм кожної пляшки – 60 мл.

Огляд рідин CHUFF: і солодко, і прохолодно

Щодо смаків лінійки

Green Meadow – це поєднання меду, лимона і м'яти. З першим подихом відчуваєш потік прохолоди і свіжості. Дуже виділяються легка кислинка лимона і солодкість меду. Для літа і осені – те, що потрібно!

Nirvana це мікс бананового крему, крекерів і чизкейка. Будь-яке затягування – це приємне поєднання солодких смаків. При парінні зразу відчуваєш насичений аромат печива, яке поступово перетікає в чизкейк. На видиху відчуваються нотки бананового крему. Ця рідина припаде до смаку справжнім ласунам.

Freedom жижа зі смаками карамелі, молочного шоколаду і лісових горішків. Здавалося б, таке поєднання може бути занадто приторним. Але ж ні! М'який смак молочного шоколаду з яскравими нотками карамелі при видиху різко набуває післясмаку горіхів. Ті, хто не може уявити своє життя без шоколаду, просто зобов'язані спробувати цю рідину.

Black Pearl – смак чорничного чизкейка з м'ятою. Як виявилося, десерти не повинні бути надсолодкими. Ця рідина – приклад ідеального поєднання м'ятного і чорничного ароматів чизкейка. Приємний післясмак ментолу і ягід надовго освіжає після паріння.

За надані рідини дякуємо компанії CHUFF!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest