Київ

Придбати квиток
2016.02.17
Новини VAPEXPO

Огляд бака Reaper Plus від iJOY

Огляд бака Reaper Plus від iJOY

Цей девайс можна сміливо назвати старшим братом класичного Reaper. Хоча насправді вони майже повністю відрізняються.

Упаковка та комплектація

Упаковка-та-комплектація-Reaper-Plus-від-iJOY-2

Як заведено в компанії Ijoy, бак упаковано відмінно – і ззовні, і всередині. Тут є два випарники, кантал і навіть база під обслужкою. Мало хто може похвалитися такою комплектацією.

Конструктив й особливості

Конструктив-й-особливості-Reaper-Plus-от-iJOY-3

Верхня заправка – це, без сумніву, плюс. Але реалізація могла б бути кращою. Окрім того, від звичайної серветки лопнула силіконова прокладка, яка закриває повітропровід. Некритично. На функції це не впливає, але факт не з приємних.

Фішкою бака є верхнє обдування дриптипу, який вважається непоганою опцією. Смак залишається звичним, але тепер пара суттєво охолоджується.

Запасні випарники бездоганні – багато різних смаків і пари. На жаль, не вдалося спробувати версію, де вата замінює пористу кераміку.

Випарники мають великі розміри з койлами по 44 мм. Це дає змогу забезпечити велику теплову інерцію – бак довго нагрівається та повільно охолоджується. Через це часом він починає видавати пару лише за 2 секунди.

Цю проблему можуть вирішити плати від YiHi, які працюють у режимі POWERFUL. Спочатку вони подають максимальну потугу для розігрівання койла, а потім воно відбувається моментально. Окрім того, з огляду на таку потужність, верхнє обдування є навіть дуже доречним.

Аби перейти на вищий рівень паріння, у комплекті є змінна база. Вона призначена лише під намотку в 1 мм, але парильники-початківці зможуть набити руку з обслужкою.

Жижоподача в баці відмінна, якість збірки також.

Ціна девайсу складає 25-26 долл., що зовсім непогано для такої моделі.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest