Київ

Придбати квиток
2017.03.09
Новини індустрії

Огляд атомайзера Smart Tank від Hotcig

Огляд атомайзера Smart Tank від Hotcig

Крім боксмодів, компанія Hotcig розробляє ще й атомайзери. Вони не є надто популярними, але це не означає, що атомайзери поганої якості.

Новинка виробника - атомайзер Smart Tank. Дизайнери не надто переймалися дизайном, тому зовні бак нічим не відрізняється від десятків інших. Звісно, це не збільшує щансів підвищити на них попит.

Розміри:

  • Висота – 35 мм.
  • Діаметр – 22 мм.
  • Вага – 32 г.

Технічні характеристики:

Компанія позиціонує девайс як MTL-випарник. Це позитивне рішення, оскільки на ринку зараз рідко зустрінеш такі пристрої. Виробник пропонує два види атомайзерів: на 1,2Ом (12-18Вт) і 1,8 Ом (8-11Вт).

Обсяг бака розрахований на 2мл рідини. Для зручного паріння цілком достатньо. Залити її просто - досить відкрутити кришку у верхній частині баку.

Система обдуву та його регулювання має кілька маленьких отворів в нижній частині корпусу. Прокручуванням кільця регулюється затяжка.

Очевидний плюс цього пристрою - ціна. Вартість коливається від 20 до 25 доларів. У разі, якщо ціна впаде до 15-17 доларів, існує ймовірність, що бак стане одним з лідерів продажів у своєму сегменті.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest