Київ

Придбати квиток
2017.02.27
Новини VAPEXPO

Про перспективи вейп-ринку України та США - представники Simply Vapor на VAPEXPO Kiev 2017

Про перспективи вейп-ринку України та США - представники Simply Vapor на VAPEXPO Kiev 2017

У сучасних реаліях чимало труднощів доводиться долати не лише вейп-бізнесменам початківцям, але й досвідченим підприємцям. Як вибудувати ефективну бізнес-стратегію? Про це 4 березня на VAPEXPO Kiev 2017 розкажуть представники Simply Vapor Сьюзан Сіндт і Брейді Хілл.

Генеральний директор компанії Сьюзан Сіндт працює в індустрії вейпу понад шість років. Добре знаючись на науці, вона досліджувала склад продукції та експериментувала зі смаками. Обмежений на той час вибір жиж на ринку та ентузіазм Сьюзан призвели до створення Simply Vapor - компанії з виробництва рідин. В якості засновника та члена ради директорів некомерційної організації Independent Vapor Retailers of Minnesota (IVRM) Сьюзан багато зробила для захисту прав вейперов не лише в рідному штаті Міннесота, але й у цілій країні.

На b2b-конференції VAPEXPO Kiev 2017 вона виступить з темою «Відповідність правилам ведення бізнесу та оподаткування», в якій розповість:

  • у чому полягає секрет успіху Simply Vapor в умовах жорсткого федерального регулювання;
  • про досвід ведення бізнесу в рамках директиви TPD;
  • як її приїзд сприятиме успішній співпраці з Україною.

Наступний експерт - Брейді Хілл, фахівець з продукції Simply Vapor Co., - у вейп-бізнесі вже 5 років. Його талант створювати унікальні смаки вдосконалив продукцію Simply Vapor і збагатив її двома оригінальними лінійками рідин. Крім того, Брейді є досвідченим маркетологом, що також посприяло розвитку компанії. Він є членом IVRM.

Експерт розкриє особливості ринку в доповіді «Перспективи ведення бізнесу: чого чекати та до чого готуватися?». Після виступу відповість на всі запитання слухачів.

Спікери виступатимуть у блоці Stories of Success («Кейси, які успішно працюють»).

Реєструйся на b2b-конференцію VAPEXPO Kiev 2017 та переймай досвід успішних підприємців.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest