Київ

Придбати квиток
2016.09.28
Новини VAPEXPO

Про перспективи українського вейп-ринку розкажуть спікери VAPEXPO KIEV

Про перспективи українського вейп-ринку розкажуть спікери VAPEXPO KIEV

1-2 жовтня на VAPEXPO KIEV в «АККО Інтернешнл», крім вейп-виставки, очікується тематична конференція. 1 жовтня виступить 7 спікерів, кожен з яких встиг досягти чималих висот на українському та зарубіжному vape-ринку.

Відкриє конференцію виступ Олени Рогуліс на тему «Vape-продукція в Європі і світі: актуальні тенденції та перспективи». Інтерв'ю зі спікером можна прочитати на сайті.

Наступним очікується доповідь Павленка: «Основні тенденції в світовій і українській регуляторній vape-політиці». Олексій президент Асоціації учасників ринку електронного паріння. Крім існуючих в світі законів, будуть розглянуті очікувані в Україні ініціативи з регулювання вейпінга.

Євген Григор'єв, головний аккаунт-менеджер одного з найвидатніших marketing-агентств СНД SEO-Studio, завершить перший блок конференції доповіддю «Просування вейп-шопа в Інтернеті: перспективи, тренди, випадки з практики».

Про перспективи українського вейп-ринку розкажуть спікери VAPEXPO KIEV - 1

Після кави-брейка відбудеться виступ Івана Зуя на тему «Розвиток vape-індустрії очима творця рідин». Спікер є засновником компанії EcoVan Vape, про створення якої він розповість аудиторії. Також будуть розглянуті основні проблеми і перспективи вейпінга в Україні.

Наступний спікер - Дмитро Чураков - генеральний директор Wingle Group і незалежний консультант з питань вейпа з досвідом роботи в консалтингу більше 8 років. Він розкриє тему глобальних трендів в vape-індустрії та їх впливу на локальні ринки.

Про перспективи українського вейп-ринку розкажуть спікери VAPEXPO KIEV - 2

Останнім з українських фахівців виступить Олександр Шевченко - власник компанії «Экосигара». Він проведе огляд і проаналізує український, а також світової інтернет-ринок вейпінга. Можна попередньо ознайомитися з деякими тезами його виступу з нашого з ним інтерв'ю.

Завершальною доповіддю стане «Еволюція вейпінга і його майбутнє» від Курта Сондеррегера - засновника і головного виконавчого директора компанії Cafe Racer Vape. Курт проведе короткий огляд сучасного вейп-дизайну, розповість про останні тренди індустрії в США, Азії і Європі, а також поділиться своїми думками про те, як утримати лідерство на даному ринку.

Про перспективи українського вейп-ринку розкажуть спікери VAPEXPO KIEV - 3

Приходь 1-2 жовтня на найкращу вейп-подію Києва, щоб відпочити, розважитися і дізнатися про сучасні тенденції на ринку паріння. 

Замовляй квиток за посиланням: http://vapexpo.kiev.ua/ru/registration#ifr_top.

 

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest