Київ

Придбати квиток
2017.02.20
Новини індустрії

Про фішку мабутнього вейп-бару в Одесі – в інтерв`ю з представником Virgin Vape

Про фішку мабутнього вейп-бару в Одесі – в інтерв`ю з представником Virgin Vape

Вейпінг - не просто собі процес - це культура. Представники індустрії це усвідомлюють і прагнуть розвивати не тільки технології, але й атмосферу паріння, що особливо актуально для українського вейп-ком'юніті.

Гость VAPEXPO - вітчизняна компанія з виробництва рідин Virgin Vape - сприймає вейп не тільки в якості бізнесу. Саме тому хлопці незабаром відкриють в Одесі особливий простір для вейперів. Подробиці нам розповів власник Virgin Vape — Андрій.

Інтерв`юер: Дар`я Козлова (Д. К.)

Д. К.: Як ви познайомилися з вейпінгом?

А.: Через сарафанне радіо. Ми чули про появу електронних інгаляторів на нашому ринку, але переходити на вейп, не порадившись з досвідченими користувачами, не наважувалися. Коли з`ясувалося, що воно того варте, пішли до вейпшопу та придбали «єгошку». Власне, як і більшість початківців того часу.

Д. К.: Розкажіть про особливості вашої лінійки Virgin Vape.

А.: Ми не позиціонуємо її як суперпреміум-рідину, яка підриває мозок, рецептори чи ще щось. Ми працюємо за принципом «ціна-якість». Лінійку розраховано на щоденне паріння завдяки доступній ціні та не набридливому смаку.

Д. К.: Як щодо історії її появи?

А.: Лінійка рідин Virgin Vape сьогодні налічує 10 смаків. Спершу був 21, але шляхом проб і помилок, дослухаючись до думок партнерів і клієнтів, ми вирішили залишити 9 найкращих смаків. Найпопулярніший з них зараз – Cold Tea.

Д. К.: Ви тестуєте рідини перш ніж запустити їх на ринок?

А.: Перед виходом у світ ми неодмінно тестуємо рідини. Перевіряємо все: від стійкості смаку протягом часу до суб`єктивної думки тест-групи.

Д. К.: На вашому сайті анонсується продаж нової лінійки незабаром. Що це буде?

А.: Ми відслідковуємо тенденції західних колег і створили дещо нестандартні смаки. В жодному разі не йдеться про плагіат зарубіжних міксів. Ми врахували лише попит на незвичайні смаки - горіхові чи квасні.

Цим відзначиться нова лінійка. Ми прибрали відомі ароматизатори, довго вибирали гідних виробників. Нам неймовірно пощастило познайомитися з обдарованим технологом. Завдяки йому, без перебільшень, лінійка вийшла досконалою.

Партію зараз тестують, тому остаточна кількість смаків наразі невідома. Але їх буде не більше шести, та вийдуть вони у флаконах об'ємом 60 мл.

Д. К.: Ви на ринку вже два роки та згодом маєте намір відкрити вейп-бар. Звідки з`явилася така ідея?

А.: Ідея вейп-бару виникла минулого року, але бракувало ресурсів. З'явилася вона просто. Вейпінг поступово стає певною субкультурою. Нинішній формат вейп-клубів, які насправді є звичайними шопами (іноді з кавою та печивом), вже не настільки цікавий споживачеві. Тому ми вирішили створити місце, де будь-який парець знайде те, що шукав: можливість поспілкуватися з однодумцем, випити улюбленого напою, зіграти з друзями в «настілки» чи Playstation.

Д. К.: Чи траплялися перепони?

А.: Звісно, але вони очікувані. Найскладніше - знайти правильне приміщення, але ми впоралися, що вже є значною частиною успіху. Решта докладеться.

Д. К.: Які послуги надаватимете клієнтам та у чому полягатиме фішка вашого бару?

А.: Послуги найрізноманітніші. Класичний вейпшоп, продаж різноманітної вейп-продукції, намотаємо спіраль, замінимо вату, створимо рідину за рецептом клієнта. Щодо бару - продаж кави, чаю, пива, міцних напоїв, коктейлів, снеків. Звісно, веселе дозвілля за настільними іграми.

Фішка майбутнього вейп-бару - в ламповій атмосфері вейпінгу.

Д. К.: На коли заплановано відкриття?

А.: Тестове відкриття відбудеться наприкінці лютого, а офіційне – трохи згодом.

Д. К.: Чи плануєте відкривати бари в інших містах?

А.: Наразі це швидше на рівні бажання, а не планів. Загалом розвиток – шлях до успіху. Отже ми прагнемо розвитку та віримо у власний успіх.

Д. К.: Ви візьмете участь у VAPEXPO Kiev 2017. Чи готуєте якийсь сюрприз?

А.: Ми дуже віддані гостям VAPEXPO Kiev 2017 і неодмінно підготуємо сюрприз. Ми говорили, що в лінійці Virgin Vape залишили 9 смаків, але зараз їх 10. Звіди десятий? Так ось, десятий смак – Senator – розроблено зовсім нещодавно. Саме широка публіка VAPEXPO стане першою, хто оцінить новинку. Класичне поєднання цитрусів і чаю – саме його бракувало нашій лінійці.

Хлопці з Virgin Vape знають, чого потребує сучасний вейпер. Вони розумно підходять до справи, а така тактика є безпрограшною. Зичимо їм успіхів і чекаємо на відкриття мережі вейп-барів Virgin Vape не лише в Одесі, але й в інших містах України.

Реєструйся на VAPEXPO Kiev 2017 та особисто познайомся зі справжніми рушіями вейп-культури.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest