Київ

Придбати квиток
2016.07.21
Новини індустрії

NX75 by Aspire – кнопка зайвою не буває

NX75 by Aspire – кнопка зайвою не буває

Компанія Aspire здобула славу завдяки своїм атомайзерам Nautilus, які успішно утримують лідерські позиції продажу в багатьох країнах. Останнім часом виробник тішив своїх прихильників новими боксмодами, одним з яких є NX75.

Зовнішній вигляд

На жаль, реальних фотографій девайсу наразі знайти не вдалося, тому обмежимося відретушованими малюнками з офіційного сайту. Так ось, судячи з них, мод вийшов напрочуд стриманим і солідним. У дизайні переважають прямокутні рішення - як корпусу в цілому, так кнопок і дисплею. Серед кольорів доступні класичний білий, чорний, сталевий і яскраво-червоний. Єдине, що одразу впадає у вічі, на відміну від інших модів, - це дві додаткові кнопки. З'ясувалося, вони відповідають за перехід між режимами роботи.

Начинка

Технічні показники боксмоду на гідному середньому рівні. Схоже, виробник розраховував на масового споживача. Живиться мод лише від одного акумулятора формату 18650, який без проблем заряджається через USB-кабель. До речі, інженери вирішили врахувати популярні тенденції та обладнали своє чадо роз'ємом USB Type-C. Наскільки це рішення вірне, покаже час.

Повернемося до додаткових кнопок. На одній з них намальовано літеру «T», на іншій «W». Зрозуміло, що перша відповідає за роботу в режимі температурного контролю, а інша - за перемикання між режимами варіватта та варівольта.

В офіційному продажу NX75 з'явився зовсім нещодавно. Його ціна 50 доларів, що цілком не зле для такого пристрою.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest