Київ

Придбати квиток
2016.05.19
Новини індустрії

Нову розробку iQOS від «Філіп Моріс Інтернешнл» представили в Україні

Нову розробку iQOS від «Філіп Моріс Інтернешнл» представили в Україні

Протягом останніх років вживання шкідливого диму в класичному розумінні здає свої позиції. Натомість набирають обертів електронні інгалятори та все, що з ними пов'язано. Світові компанії розробляють технології, що дозволяють не тільки замінювати тютюнові вироби електронікою, але й зменшувати шкідливий вплив хімічних речовин на організм людини. Для тих, хто ще не готовий позбутися шкідливої звички, є чудовий варіант. «Філіп Морріс Інтернешнл» представляє революційне в цьому плані рішення – девайс iQOSTM. Завдяки тривалій роботі найкращих дослідників (понад 10 років) компанія представляє пристрій, що базується на унікальній технології HEAT-NOT-BURNTM.

Функціонує гаджет на тютюні, але він не згорає, а лише нагрівається до 240-270 градусів за Цельсієм. Аерозоль, що виділяється замість диму, розкриває справжній смак, не випускаючи тисячі хімікатів, як це відбувається при згорянні.

Спеціально для iQOSTM під брендом PARLAMENT розроблено високоякісні стіки HeatSticksTM. Вони максимально точно передають всі відчуття користувача та виділяють значно менше запаху. Дим і попіл повністю відсутні, оскільки виключено процес горіння.

Завдяки багатьом дослідженням зараз можна сміливо стверджувати, що використовуючи iQOSTM можна позбутися від безлічі негативних наслідків,не перестаючи насолоджуватися процесом вживання тютюну. Але «Філіп Морріс Інтернешнл» не зупиняється на досягнутому та далі працює на споживача.

Запуск iQOSTM у великих містах Японії, Швейцарії та Італії показав чудові результати, а представники компанії вважають, що Україна теж стане країною, де гідно оцінять їхній продукт.

В Україні повнолітні користувачі можуть оцінити iQOSTM вже з лютого 2016 року. Відкрито інтернет-магазин www.iqos.com.ua, де кожен може ознайомитися з продукцією. Також працює гаряча лінія служби підтримки (0-800-507-807).

Компанія застосовує індивідуальний підхід до кожного споживача, що гарантує максимальну якість обслуговування перед і після придбання товару.

Слід зазначити, що iQOSTM є продуктом, що значно знижує ризик для здоров'я, пов'язаний із залежністю від шкідливої звички, але не виключає його.

Найкращий спосіб зовсім не шкодити своєму здоров'ю – це відмовитися від вживання шкідливого диму взагалі.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest