Київ

Придбати квиток
2016.05.04
Новини індустрії

Нова плата від Evolv

Нова плата від Evolv

На жаль, вейперів, які хоча б щось чули про компанію Evolv, не так вже й багато. Більшість вибирає електронні інгалятори, які давно зарекомендували себе на ринку, не заморочуючись начинкою девайса. Це сумно, зважаючи, скільки зробила для електронного паріння Evolv. Її найкращим продуктом, який не втрачає актуальності й нині, є плата DNA 40. Вона є еталоном якості та ТТХ. Після релізу протягом тривалого часу на ринку не існувало нічого подібного до DNA 40. Її використовували як в масових моделях, так і в аксесуарах класу high-end.

Ця плата першою забезпечила надійну функцію термоконтролю широким масам. Тепер це стало обов'язковою опцією сучасних модів.

Evolv

Минуло досить часу, щоб атомайзери удосконалилися, а моди вийшли на новий рівень потужності. 40 Вт DNA 40 відверто бракувало як досвідченим клаудчейзерам, так і пересічним вейперам. Саме тому логічно з'явилася плата DNA 200. Як бачимо з назви, вона здатна продемонструвати потужність до 200 Вт. Крім того, спеціалізований софт EScribe відкриває безліч нових цікавих властивостей.

Звісно, компанія також врахувала побажання потенційної аудиторії. Тому для тих,  кому не потрібно стільки потужності та постійної зарядки двох акумуляторів відповідно, представили ще одну плату – під назвою DNA 75. Ця урізана в потужності плата видає до 75 Вт зі збереженим набором функцій.

Інформація про вихід нових плат потрапила до мережі з невідомих джерел. На жаль, офіційний сайт наразі мовчить про вихід новинок. Саме тому, ймовірно, нам слід чекати на сюрпризи.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest