Київ

Придбати квиток
2016.10.21
Новини індустрії

Нова компанія HOP N VAPE та її перша дріпка Rashomon

Нова компанія HOP N VAPE та її перша дріпка Rashomon

Деякі маловідомі компанії часом створюють гідні продукти. Хоча зазвичай їх недооцінюють через відсутність гучної реклами. Однією з таких компаній є HOP N VAPE.

На сайті HOP N VAPE лише зазначено, що це новий бренд, заснований у 2016 році, що команда обожнює хіп-хоп, вейпінг та вейп-трюки. Власне, ці уподобання допомогли у виборі назви. А як щодо продукції? За весь час роботи вони випустили лише одну дріпку - Rashomon. Саме про неї говоримо далі.

Ця дріпка - єдиний продукт компанії. Унікальною її не назвеш. Але база незвична та досить зручна для встановлення койлів. Містить дві стійки з дворівневими отворами розміром 1,8 × 2,8 мм. Ніжки тримаються на чотирьох гвинтах, встановлених зверху.

Виробники не заморочувалися з обдувом. Зробили два об'ємних повітрозабірника - 3,5 / 7,5 мм і два слоти для подачі повітря безпосередньо на спіралі.

Діаметр конекторного майданчику атомайзера становить 24 мм. У наборі є пін, завдяки якому ця дріпка працює в тандемі зі сквонкерами. Окремий плюс китайцям за таку передбачливість.

Зазвичай перший пристрій, як і перший млинець, виходить комом. Але тут не той випадок. Китайська компанія HOP N VAPE спромоглася створити конкурентоспроможну дріпку зі зручною базою, приємним дизайном і цікавим лого. Є надія, що хлопці не зупиняться на цьому та створять ще не одну гарну дріпку. Та навіть девайси, з якими вироблятимуть свої улюблені трюки разом з нами.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest