Київ

Придбати квиток
2016.03.21
Новини VAPEXPO

Nicola Lindson-Hawley та початок її оксфордського дослідження

Nicola Lindson-Hawley та початок її оксфордського дослідження

Кожна людина, яка має намір покінчити зі згубною звичкою, знає як мінімум декілька історій про методи та спроби це зробити. Більшість намагається поступово обмежувати дозу нікотину, перш ніж повністю відмовитися від нього. Існує думка, що такий метод є максимально простим і допомагає зменшити моральне навантаження для курця. Однак є безліч доказів, що моментальна відмова – це єдиний правильний шлях позбавитися шкідливої звички.

Останні дослідження, опубліковані у виданні Annals of Internal Medicine, доводять, що моментальна відмова від паління забезпечить лише тимчасове утримання. Відповідальною за це спостереження стала Nicola Lindson-Hawley з Оксфордського університету. Вона досліджувала групу людей, які планували кинути палити.

Nicola Lindson-Hawley зібрала сімсот курців і перевірила, скільки часу в них пішло на остаточну відмову від шкідливого диму. Піддослідних розділили на дві групи. Перша продовжувала палити певний час, а потім моментально позбувалася шкідливої звички, а друга зменшувала кількість нікотину поступово. У результаті, група, яка кидала палити поступово, змогла похвалитися лише 15,5% тих, хто позбувся шкідливої звички. А ось моментальна відмова від нікотину продемонструвала 22-відсотковий успіх.

А зараз ближче до електронних інгаляторів

Річ у тім, що Nicola Lindson-Hawley хоче прирівняти електронну цигарку до однієї звичної, яку людина випалює за день, але аж ніяк не до денної норми нікотину. Здавалося б, це алогічно, але для цього й проводять експерименти та дослідження, аби відшукати істину в будь-якому питанні. Тому група вчених планує проводити наступний експеримент, у якому застосують електронний інгалятор.

Nicola Lindson-Hawley так прокоментувала свою роботу:

«Коли людина виявила бажання позбутися шкідливої звички, їй слід зупинитися на різкій відмові. Якщо зменшувати кількість нікотину поступово, моральна адаптація проходить важче. Моя матір намагалася кинути палити, коли я була ще маленькою. І мені довелося побачити на власні очі, наскільки болісно довго тривала поступова відмова від цигарок. Я й надалі досліджуватиму це та доведу, що моментальний перехід до електронних інгаляторів – це найкращий метод позбутися шкідливої звички».

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest