Київ

Придбати квиток
2017.01.19
Новини індустрії

Неповторна четвірка від Vape Shop Kiev: огляд лінійки Serious Juice

Неповторна четвірка від Vape Shop Kiev: огляд лінійки Serious Juice

Протестувати всі рідини світу нереально, але реально цього прагнути. Ми допоможемо ознайомитися з різноманітними смаками вітчизняних та іноземних виробників. Сьогодні розглянемо лінійку жиж Serious Juice від українського вейп-магазину Vape Shop Kiev.

«Зроблено з душею в найкращих традиціях Vape Shop Kiev», – таким є девіз цієї палітри смаків. До нас на огляд потрапили чотири жижі. Пляшечки є лише по 30 мл з пропорціями 70 VG на 30 PG. Вміст нікотину від 0 до 6 мг (0 мг, 1,5 мг, 3 мг і 6 мг).

На перший погляд

Упаковка рідини приваблює яскравою етикеткою з якісним малюнком в стилі олдскул. Збоку великими літерами прописано назву смаку, позаду - вся інформація про вміст. Флакон зроблено зі скла, що підвищує довіру до продукту. Упаковку вкрито щільною плівкою, що гарантує захищеність пляшечки від першого розкриття.

На смак і колір

А тепер про головне - смаки та враження від паріння.

Vape Shop Kiev Serious Juice

CLO

Опис від виробника: клоун CLO (clown) – веселий і різноманітний. На першому плані вас зустріне квасна малина, згодом доженуть полуниця та ананас

На вдиху справді чути приємну малинову кислинку. Дуже смачно, але на видиху полуниці немає зовсім, або ж вона сховалася за малиною. Натяк на ананас дуже слабкий.

SAM

Опис від виробника: самурай SAM (samurai) – збалансований і м’який. Кисло-солодка цукеркова суміш гуавы, персику та манго

Нейтральний смак. На вдиху справді чути гуаву, на видиху трав'янистий присмак, щиро підсолоджений манго. Смачна цукеркова рідина.

SOL

Опис від виробника: солдат SOL (soldier) – сильний і зухвалий. Кисло-солодкий мандарин пом'якшує суміш ніжних кремів.

Сильний і зухвалий за описом, насправді - новорічно-святковий. На смак жижа схожа на апельсин з прянощами та солодкою ватою, на видиху ледь чути шоколад. Солодка та багатогранна рідина. Найсмачніша з лінійки на наш погляд.

MOB

Опис від виробника: бандит MOB (mobster) - небезпечний і серйозний. Дуже цікава та щільна суміш якісного тютюну та м'якого крему

Незвичайна жижа. На вдиху солодка вата чи крем, на видиху - незвичайний запах вінілу. Є ще щось невловиме всередині. Ця незрозумілість надає рідині пікантності, чим заслужила наше визнання. Складний, цікавий смак.

Ось такі вони – жижі лінійки Serious Juice від Vape Shop Kiev. Але пропонуємо оцінити смаки самостійно – лінійка безперечно заслуговує на увагу.

До речі, скуштувати смаки від Vape Shop Kiev та багатьох інших є нагода на виставці VAPEXPO Kiev 2017, яка відбудеться 4-5 березня. Реєструйся!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest