Київ

Придбати квиток
2017.07.25
Новини індустрії

Neo Vape Mod Kit by Mig Vapor: якби в «Матриці» парили

Neo Vape Mod Kit by Mig Vapor: якби в «Матриці» парили

Компанія Mig Vapor на ринку досить давно, тому має право випускати нові пристрої не надто часто – про неї все одно не забудуть. Навіть сьогодні говоримо далеко не про новий її девайс – набір Neo Vape Mod Kit, реліз якого не спричнив особливого ажіотажу. Проте він за слуговує на окрему увагу.

Девайс виглядає просто, але водночас звертає на себе увагу. За формою звичайний паралелепіпед, але цікавий візерунок сот і назва моделі посередині корпусу виділяє його серед конкурентів.

Корпус гладкий з алюмінію. Головний колір – чорний, малюнок сот – фіолетовий або зелений (на розсуд користувача).

Особливість мода – ергономіка. Річ у тім, що тут, по-перше, немає OLED-дисплея, а по-друге, кнопка управління лише одна. Натомість відсутність зайвих елементів зосередила виробника на автоматизації пристрою та налагодженні гідного робочого механізму.

Максимальна потужність 100 Вт, напруга – 4,2 В. Підтримує сабомні баки. Живиться від статичного акумулятора на 4500 мАг через порт micro-USB.

Комплектний бак Neo RTA доповнює мод за кольором і характеристиками. До нього додають два варіанти випарників: канталовий з опором 0,4 Ом і нікелевий – на 0,2 Ом. Місткість бака 4 мл, заправка – верхня. Тип коннектора – 510-й.

Neo Vape Mod Kit by Mig Vapor – набір для тих, хто шанує легкість, простоту в обслуговуванні та густий пар. Вартість сетапу – $ 60.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest