Київ

Придбати квиток
2018.02.27
Новини індустрії

Намотка на мехмод: 2 кращих способи

Намотка на мехмод: 2 кращих способи

Багатьох поціновувачів електронного паріння рано чи пізно починає цікавити, як самостійно зробити намотування для мехмода, без допомоги сервісних центрів. Існує декілька способів.

Перш за все, слід не забувати про те, що потужність спіралі та її опір завжди повинні добиратися акурат під акумулятор вашого девайса. Якщо ви правильно визначите всі показники саме під вашу модель, то паріння буде довгим, безпечним і досить смачним.

1. Розрахунок намотування спіралі за допомогою койл-калькулятора

Койл-калькулятор – це онлайн-калькулятор, тільки замість інтегралів він обчислює опір намотування і необхідну вхідну потужність залежно від заданих параметрів: кількості дротів, спіралей, їх типу, діаметра, числа витків, довжини ніжок. Як тільки користувач зазначе необхідні дані – зразу ж отримає результат.

Знайти койл-калькулятор дуже просто: достатньо ввести відповідний запит до пошукової системи. Ось деякі приклади: MicroCoil Vape Calculator, CLOUDFALL, VariVolt.com.

Намотка на мехмод: 2 лучших способа

2. Розрахунок намотування спіралі математичним способом

Цей спосіб буде зручним для тих, у кого є хоча б мінімальні знання з шкільного курсу фізики. За допомогою математичного методу ви зможете визначити, наскільки придатним для мехмода є ваш білд. Для цього знадобиться закон Ома: U ділимо на I – і це дорівнює R, тобто максимальну витривалість акумулятора вашого девайса ділимо на верхній показник в амперах. Щодо плюсів даного методу намотування на мехмод – то це, можливо, зручність і швидкість, а з мінусів – необхідність хоча б поверхневого знання законів фізики.

Підписуйтесь на новини VAPEXPO Kiev в Facebook та VK!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest