Київ

Придбати квиток
2016.10.06
Новини індустрії

Naked Fish – нова крапля в океані, яка викликала великий сплеск

Naked Fish – нова крапля в океані, яка викликала великий сплеск

Коли йдеться про рідини преміум-сегмента, насамперед думаєш не про смак або оформлення, а про місце виробництва продукту. Американські рідини, що йдуть на експорт, – це символ бездоганної якості та зваженого підходу до виготовлення нових ароматів. Батьківщиною американського преміуму можна сміливо назвати сонячну Каліфорнію. Саме звідти наші друзі з магазину Vape House привозять унікальну лінійку Naked Fish. Власник вейп-шопа Олександр Коротун люб'язно пригостив нас цією чудовою «премкою», і ми готові поділитися своїми враженнями.

Отже, лінійка налічує шість смаків, названих на честь морських мешканців: WAHOO, BARRACUDA, GREAT WHITE, PIRANHA та STING RAY. Виробник серйозно підійшов до маркетингової складової і навіть вигадав слоган для свого продукту: «Нова крапля в океані, яка викликала великий сплеск».

Перше, про що слід сказати, – це тара! Її виконано не зі скла чи пластику, а з алюмінію. Безперечно, виглядає неймовірно ефектно. Нам так і не вдалося згадати лінійку, у якої було щось подібне.

Об'єм тари становить 50 мілілітрів, інших варіантів не існує. Очевидно, виробник вирішив випустити середній формат, який би задовольнив усіх.

Важливим показником престижності є той факт, що нікотин у лінійці було схвалено організацією FDA.

Виробники стверджують, що їхні аромати повністю розкриються лише на девайсах PRO-рівня, тому власники «єгошок» мають переходити на щось серйозніше, щоб спробувати Naked Fish. Рідини Naked Fish створено вручну. Особливістю цієї лінійки для дріпок вважається нестандартне співвідношення VG/PG, яке є різним в кожній окремій рідині, тому кожен смак по-своєму унікальний і неповторний.

Що ж, спробуємо!

BLUE MARLIN

VG/PG — 70/30

Опис: чорничний мафін, покритий ванільною глазур'ю.

Не дарма цю рідину помістили в баночку золотого кольору. Це найяскравіший мікс зі всієї лінійки. Чорничний мафін просто тане в роті, а ванільна глазур чудово доповнює його на видиху. Смак може здатися перенасиченим, тому навряд він підійде на щодень.

WAHOO

VG/PG — 71/29

Опис: ніжна випічка та ванільний крем.

З першим вдихом не одразу відчуваєш, що це. Щоб смак розкрився, слід парити на потужності вище середньої – тоді солодкий аромат починає грати різними барвами. Смак випічки відчувається добре, а завдяки свіжому крему його важко з чимось переплутати.

BARRACUDA

VG/PG — 70/30

Опис: дуже стигла медова диня з міксом екзотичних фруктів. Чудове літнє поєднання.

Спершу рідина здалася занадто простою – диню представлено у багатьох лінійках жиж інших виробників. Але тут вона крута, як ніде інде. Після кількох затяжок на фоні починають розкриватися тропічні фрукти. І тут аромат приносить просто райську насолоду.

GREAT WHITE

VG/PG — 84/16

Опис: пахучий лаймовий пиріг з дуже свіжими хрумкими коржами.

Це безперечно головний козир лінійки. Випічка у GREAT WHITE вийшла не нудотною і при цьому насиченою. Такого ніжного лаймового пирога ви не скуштуєте більше ніде. А хрумкий корж надовго залишить приємний післясмак в роті.

PIRANHA

VG/PG — 17/83

Опис: поєднання ванілі та збитих вершків.

Тут виробник вирішив продемонструвати, яким чином доволі простий мікс реалізувати на рівні преміум-сегмента. На перший погляд нудотне поєднання вийшло настільки смачним, що кортить парити його ще та ще.

STING RAY

VG/PG — 68/32

Опис: арахісове масло, ваніль і трішки горіхів.

Один з найскладніших міксів. Дивно, чому ніхто раніше не поєднував арахісове масло та ваніль – вийшло надзвичайно. А коли на фоні з'являються нотки горіхів, ваші рецептори досягають екстазу.

На цей момент Vape House виділяє цю лінійку як наймоднішу в цьому сезоні. Хоча бренд зовсім молодий, багато вейперів у всьому світі вже встигли його полюбити. А ми вдячні Олександру за можливість попарити від душі чудові жижки від Naked Fish.

Приходь до Vape House та скуштуй сам справжній американський преміум.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest