Київ

Придбати квиток
2016.05.24
Новини індустрії

Містер і місіс Subzero – чудове поєднання потужності та смаку

Містер і місіс Subzero – чудове поєднання потужності та смаку

Про девайси для паріння від каліфорнійської команди Sub Ohm Innovations вже давно відомі і шановані просунутими вейперами. Сьогодні ми представляємо два продукти, що чудово доповнюють одне одного, – механічний мод Subzero Competition Mod і дріпка Subzero Competition RDA.

Мехмод

Зовні Subzero Competition Mod – стильний, суворий мехмод у формі циліндру, позбавлений дизайнерської надмірності. Лише гравіювання внизу та логотип бренда на кнопці прикрашають його вигляд. Випускають його в кількох кольорових варіаціях: мідний, червоний, чорний, блакитний і сірий вольфрам.

Міцний корпус не викликає нарікань, кожна різьба чітко окреслена, без скосів і зарубок. Мод складається з кнопки, тубуса та 510-го коннектора. Найцікавіша тут кнопка. Вона складається з загостреного шпиля, поворотного механізму та пластини з чотирьох частин, які при натисканні контактують зі шпилем, розходяться в різні боки та повертаються назад, коли ви відпускаєте кнопку.

Щоб відрегулювати конектор, спочатку потрібно прикрутити атомайзер, потім підігнати начинку під акумулятор 18650. Його, до речі, можна вставити з будь-якого боку.

У роботі Subzero Competition Mod показав себе бездоганно та зібрав безліч позитивних відгуків в Інтернеті.

Дріпка

Як було зазначено, Subzero Competition RDA становить ідеальну пару з попереднім пристроєм. Атомайзер виготовлено з нержавійки, а дріптип – з делрину. Якість виконання блискуча. База дозволяє парити з двома чи однією спіралями та експериментувати з різними намотками. Ще одна перевага – регулювання обдування. Результат – густі хмари і чудова передача смаку.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest