Київ

Придбати квиток
2018.05.07
Новини VAPEXPO

Міхея виключили з «Альянсу»?! Скандали, інтриги, розслідування з VAPEXPO Kyiv 2018

Міхея виключили з «Альянсу»?! Скандали, інтриги, розслідування з VAPEXPO Kyiv 2018

Група «Алібі» на репіті, сльози і рідини зі смаком печива – так переживав Mihey Medvedev свій день без Vape Alliance. 14 квітня авторитетний вейп-блогер не дістався до VAPEXPO Kyiv 2018 – замість нього голосом івенту стала інша легенда вейп-спільноти – Stas Vapor Place.

Він заявив, що Мiхей сильно налажав у стрімі, і його з ганьбою виключили з «Вейп-альянсу», тому, мовляв, він і відсутній на івенті – залишився вдома перетравлювати біль і образу.

На другий день вигнаний, як Кову з прайду Сімби, Мiхей усе ж з'явився на VAPEXPO Kyiv 2018. Ми провели справжнє розслідування, опитали обидві сторони і з'ясували, як це – день без «Альянсу» і на що довелося піти Мiхею заради повернення.

Версія потерпілого Міхея

Міхея виключили з «Альянсу»?! Скандали, інтриги, розслідування з VAPEXPO Kyiv 2018 - 1

Привіт, Мiхей! Розкажіть, як бути поза Vape Alliance.

Я вчора до півночі вимолював прощення у Стаса, і ми домовилися, що поки я місяць на випробувальному терміні. Коли Алекс (відомий вейп-блогер Alex from VapersMD. – Прим. авт.) повернеться з Китаю – тоді все вирішиться.


На що довелося піти, щоб отримати випробувальний термін?

Я б не хотів про це говорити. Розповім тільки своєму психологу і буду на ведмедиках показувати, що відбувалося у кімнаті.


А яку рідину Ви парили на момент відчаю і смутку?

Багато заїдають горе солодким. Я робив те ж саме – виключно печеньки. Я набрав 4 кг за один день. Їв морозиво руками. Сидів у душі, слухав групу «Алібі» – вони мені близькі. Потім втратив здоровий глузд, слухав Фараона (Pharaoh, репер. - Прим. авт.).


Як саме Ви налажали у стрімі?

Я просто не сказав Стасу, що він гарний. За час стріму я повинен був сказати це п'ять разів, а сказав чотири. Це і був поштовх. Але тут на івенті я вже сказав йому чотири рази, що він гарний. Скажу ще вп'яте. Ще чотири потрібно відпрацювати за перший день VAPEXPO.


Ви переосмислили якісь цінності у вигнанні?

Я все переосмислив. Готовий працювати.


Версія суворого Стаса

Міхея виключили з «Альянсу»?! Скандали, інтриги, розслідування з VAPEXPO Kyiv 2018 - 2

Ви вигнали Міхея з Vape Alliance. Що стало причиною?

Він взяв за огляд багато грошей і повинен був поділитися. Але він забрав усі гроші, тому був вигнаний. У нас така політика: кожен повинен відстібати в общак.
Михей сказав, що Ви дали йому випробувальний термін і, можливо, повернете ...
Це буде залежати від того, скільки він занесе.


Йому більше нічого не доведеться робити?

Ні, це вже внутрішня політика. У нас підписаний контракт про нерозголошення, тому я не можу розповісти, як він буде відпрацьовувати. Одне з відпрацювань – це внесена сума за власний косяк.


Скажіть чесно: адже Вам його не вистачало цього дня?

Ні. Його могло бути занадто багато, як на другий день VAPEXPO Kyiv 2018.


P. S. Зрозуміло, все це – приколи за кращими традиціями топових зірок вейп-ком'юніті, і ніхто нікого не виключав. Стас просто креативно підійшов до опису причини відсутності Міхея у перший день івенту. З почуттям гумору у хлопців все добре, тому вони охоче підіграли і дали жартівливе інтерв'ю.

Продовжуй стежити за новинами VAPEXPO Kyiv 2018 – попереду будуть справжні інтерв'ю з переможцями контестів, головним редактором першого друкованого вейп-журналу і учасниками виставки.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest