Київ

Придбати квиток
2016.06.06
Новини індустрії

Мехмод як витвір мистецтва

Мехмод як витвір мистецтва

У сьогоднішньому огляді надзвичайно оригінальний і незвичайний мехмод. Потрібно почати з того, що він дерев'яний. Точніше, зовнішню частину корпусу зробили зі стабілізованої деревини. І це неймовірно гарно. Автор цього дива Юрій з форуму http://ekurilka.com.ua/. Схожі мехи він підгледів у виробників з Індонезії та вирішив скласти їм конкуренцію. Створюючи цей мод, автор не ставив собі за мету зробити легкий або компактний девайс. Аж ніяк. Цей пристрій – приклад поєднання надійної механіки та витвору мистецтва. 

Мехмод ENT названо на честь вигаданої стародавньої мудрої раси дерев ентів, що ходять та розмовляють, яких створив Джон Р. Р. Толкін у своєму світі Середземномор'я.

Перші прототипи з титану та латуні. Габарити склянки 22 х 83 мм, приблизна вага від 47 до 84 грамів залежно від матеріалу (титан легший). Кнопка з латуні, але, як і корпус, може бути виконана з нержавійки, роль пружин виконують неодимові магніти, сила яких змінюється за бажанням клієнта. Прототип має м'яке натискання з малим ходом. Ізолятор кнопки в серійному випуску зроблять з високоеластичного пористого силікону. Але навіть у прототипі, який оглядаємо, кнопка не нагрівається ні при 0.4, ані при 0.2 Ом. Також передбачено отвір для аварійного випуску газів батареї. До речі, про неї. Працює девайс від акумулятора типорозміру 18650, але за бажанням клієнта автор може зробити мод під будь-який інший розмір акума. Конектор 510-й, з латуні, не знімається, а створює єдине ціле зі склянкою.

У якості матеріалу для зовнішньої частини склянки обрали стабілізований кап клену, якому завдячуємо гарним візерунком. Хоча знову ж таки, за бажанням замовника для оздоблення можна обрати будь-який інший екзотичний матеріал. Товщина дерев'яного покриття приблизно 0,5-1 мм. Така ювелірна робота вимагає надзвичайної обережності та акуратності, тому це може вплинути на ціну та час. Після виточки склянку обробляють спеціальною данською олією (Danish Oil), відомою своєю екологічністю та опором до механічних ушкоджень. Два шари поліровки олією роблять поверхню шорсткою та матовою, а ще два зверху – майже глянцевою.

Замовник купує повноцінний мод, до комплекту якого входять склянка, кнопка, конектор, запасні ізолятори кнопки та магніти.

Цей мех, без сумніву, красень. Він міцний, зручний і надійний. Навіть якщо трішки важкуватий для повсякдення, це нічого. Таку красу, швидше, захочеться тримати вдома, щоб парити в комфорті, повністю розслабившись, адже ніхто не тягне на роботу подушку чи ковдру, навіть якщо кондиціонер і морозить цілий день.

Контакти Юрія ви маєте – підтримуйте національного виробника. Ну, і густої пари, а як же без неї :)

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest