Київ

Придбати квиток
2017.02.22
Новини індустрії

Medusa by GeekVape – більше, ніж звичайна дріпка

Medusa by GeekVape – більше, ніж звичайна дріпка

Щойно ми поговорили про компанію GeekVape та її баки illusion, як хлопці не забарилися знову привернути до себе увагу, випустивши новий атомайзер Medusa. Отже, знайомимося з новинкою!

Виробник класифікував новинку як RDTA, хоча за технічними характеристиками Medusa - це швидше щось середнє між дріпкою та повноцінним RDTA.

Замість властивої бакодріпкам ємності для рідини в новинку вмістили глибокий колодязь , як у великих RDA. Якщо зняти кришку, видно стандартні velocity-стійки з боковим розміщенням гвинтів. Отвори для спіралей дають змогу намотати солідний коіл.

Повітря надходить через чотири прямокутні отвори.

Ще раз про заправку. За словами виробника, є два способи залити рідину в атомайзер. Перший: атомайзер потрібно повністю розібрати та наповнити рідиною колодязь. Потім до послуг користувача другий спосіб: лише відкривати верхню кришку та заправляти, як стандартний дріп. До речі, просто так він не відкриється - корпус має блокування. Ємність бака - 3 мл.

Medusa by GeekVape - чудовий пристрій, який потішить чимало вейперів. Лише приставка RDTA не зовсім відповідає дійсності. У всьому решта це гідний дріп-атомайзер з ліберальним цінником 25у.о.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest