Київ

Придбати квиток
2016.10.27
Новини індустрії

Maze 24 від Hcigar: що під кришкою?

Maze 24 від Hcigar: що під кришкою?

Фахівців Hcigar знають насамперед як виробників боксмодів, але нещодавно вони розпочали виробляти ще й атомайзери. Однією з перших стала дріпка Maze. Тепер на сайті Hcigar з'явилася інформація одразу про два нових атомайзери: Maze 2 і Maze 24. Сьогоднішній огляд - про другий з них.

Головна особливість нової дріпки - кришка, що відкидається. Hcigar не пасе задніх у трендових тенденціях, і нам це до вподоби. Не лише у зовнішньому вигляді, але й у практичності. Виробник пропонує три варіанти дизайну: чорний, сталевий і матовий.

Шанувальників великих клубів пару та супержирних спіралей Maze 24 розчарує. Виробник позиціонує нову дріпку швидше як смаковий атомайзер.

Отже, відкидаємо кришку. Там - стандартні Velocity-стійки з боковим кріпленням гвинтів. Встановити особливо хитрі спіралі не дадуть отвори в стійках. Таке рішення виробника викликає подив, зважаючи на чималий діаметр дріпки - 24 мм.

Для кращої провідності центральний пін позолотили. Два отвори, 3 мм кожен, забезпечують доступ повітря до камери. Не найвдаліша конструкція, але оскільки густого пару все одно не буде, згодиться так. З приємного: в комплекті є пін до використання зі сквонкерами.

Орієнтовна вартість - $ 17.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest