Київ

Придбати квиток
2017.06.26
Новини індустрії

Lucifer Box Mod by Asvape – люта механіка

Lucifer Box Mod by Asvape – люта механіка

Не таємниця, що механічні моди розраховані на досвідчених користувачів. Але навіть попри те, що ними користуються парці зі стажем, мехи все одно обмежені за вихідними параметрами заради безпеки. Компанія Asvape ризикнула та випустила механічний боксмод Lucifer з вражаючими для механіки характеристиками. Що ж, ознайомимося.

Дизайн новинки натякає на її приналежність до преміум-класу, оскільки корпус виконано зі стабілізованої деревини, яка давно вже є ознакою елітних продуктів. Вставки з нержавійки зверху та знизу додають їй шику, блиску та краси.

Попри те, що мод механічний, він має просту плату, яка забезпечує його певними функціями захисту: від КЗ, від перегріву та низьковольтний захист. Крім того, тут передбачено регулювання вольтажу (від 4,2 до 8 В).

А тепер про обіцяні вражаючі характеристики: пристрій здатен виробляти до 240 Вт потужності! Він також працює з сабомними атомайзери (від 0,13 Ом).

За працездатність цілої системи відповідає зв'язка двох акумуляторів типу 18650.

Якщо користувач вирішить придбати механічний бокс Lucifer by Asvape, йому доведеться викласти €130. Але ж воно того варте, чи не так?

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest