Київ

Придбати квиток
2016.11.14
Новини індустрії

Лінійка смаків від Tapvape: від горіхів до жуйок

Лінійка смаків від Tapvape: від горіхів до жуйок

Процес паріння - це завжди довготривале налаштування девайсу на задоволення всіх примх користувача. А ще - це постійний пошук саме того смаку, який вдихатимуть знову та знову.

Сьогодні ми протестували рідини вітчизняного виробника Tapvape. Йдеться про жижки в 30-міллілітрових ємностях із вмістом нікотину 1,5 мг.

Головна особливість упаковки – це подвійний захист, про що дбає не кожен виробник. По-перше, тут є контрольна стрічка для захисту пляшки від першого відкриття. По-друге, кришка має захист від дітей. Спочатку на неї треба натиснути, а потім повернути - лише тоді вона відкриється.

Тепер найцікавіше – лінійка смаків від Tapvape. Поговоримо про 6 міксів, які потрапили до нас на огляд.

Tapvape жижа для вейпа

BLCK

Опис: м'який тютюн з горіхами та кокосовою стружкою.

Смак цієї жижки нагадує смажений арахіс. Строгий, сухий смак. Якщо вам набридли нудотно-солодкі заміси, Tapvape BLCK чудово заглушить десертний смак. Післясмак віддає ледь відчутними нотками кокосу. Зовсім трохи.

CMON

Опис: булочка з соковитим яблуком і корицею.

Насправді смаку булочки тут зовсім небагато. Добре чути кисле зелене яблуко. Схоже на яблучні льодяники. Спочатку кориця, потім потужний смак яблучної цукерки та десь далеко, ледь-ледь, чути смак випічки.

DONT

Опис: лимонне тістечко з кокосом.

Ось тут все збігається. Дуже смачне, солодке, вершкове та ніжне поєднання. Геть як свіже соковите тістечко. Цей смак стане до вподоби тим, хто наситився класичними «печенюжками», але полюбляє солоденьке.

MEAM

Опис: лісові ягоди з холодом на видоху.

Щойно затягуєшся, одразу присмак чорної смородини. Потім - приємний ніжний холодок. Все це нагадує ягідний halls, але значно лояльніший до паріння. Потім смородина дивним чином перетворюється на ожину. Легкий, ненав'язливий смак. І зовсім трохи ментолу. Як обіцяли виробники - холодок на видиху.

PEAM

Опис: персиково-абрикосове, ванільне морозиво з кремом.

Надзвичайно специфічний, навіть оманливий смак. На любителя. Спочатку 100% соковитий персик, потім раптом ... мильні бульбашки. Позаяк, аромат повернув у дитинство, але парити мило нема дурних. Судіть самі, ми ставимо мінус.

SILK

Опис: жуйка з полуницею та малиною

Натуральна літня полуничка на вдиху, післясмак - фруктова жуйка. Майже як у рекламі: смачно, як orbit з чимось. Якісна жижка. Подобаються фруктові жуйки, тоді це однозначно ваш смак.

Загалом компанія Tapvape справила позитивне враження своїм продуктом, тим більше, що це українські хлопці. Зараз Tapvape лише розвивається, і хто зна, можливо, незабаром вейп-спільнота оцінюватиме їхні нові нетривіальні смаки. Залишається побажати удачі хлопцям. З нетерпінням чекаємо на новинки.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest