Київ

Придбати квиток
2018.02.12
Новини індустрії

Лінійка жижок Cinematic: жахи, фантастика, комедія і бойовик у 4 флаконах

Лінійка жижок Cinematic: жахи, фантастика, комедія і бойовик у 4 флаконах

«Ходімо в кіно» – фраза, від якої з'являється бажання або подивитися новий фільм, або відморозитись. Команда компанії Cinematic Liquid створила такі «кінострічки», від яких точно ніколи не відмовиться жоден вейпер: вона презентувала нову тематичну лінійку, де кожна з рідин – це «смак» певного жанру кіно.

Серія нараховує 4 аромати: Horror, Fantastic, Comedy, Action. Рідини упаковані у булочки-клони Chubby Gorilla на 60 мл. На кожному флаконі етикетка з назвою рідини, складом, відсотком вмісту нікотину (0/1,5/3), терміном придатності та заходами застереження. Баланс – 70/30.

Horror

Палкі радощі від насиченого смаку манго не полишать тебе до кінця польоту. Жижка викличе у тебе неабиякі відчуття, ніби після перегляду бойовика або трилера: ти не можеш спокійно заснути, бо післясмак тропічного манго залишиться надовго.

Fantastic

Фантастичний смак винограду занурює тебе у простори далекої галактики. Тільки уяви: ти сидиш і милуєшся зірками, які кружляють у тумані, що ти влаштував у себе вдома. Для повної картини не вистачає лише Дарта Вейдера зі штурмовиками.

Vapeexpo Kiev: «Ходімо в кіно» – фраза, від якої з'являється бажання або подивитися новий фільм, або відморозитись. Команда компанії Cinematic Liquid створила такі «кінострічки», від яких точно ніколи не відмовиться жоден вейпер: вона презентувала нову тематичну лінійку, де кожна з рідин – це «смак» певного жанру кіно

Comedy

Якщо ти вирішив попарити вранці за чашкою чаю, Comedy буде кращим варіантом: мікс коли і лимона – це щось. Ніби смак з дитинства, який навіває радість і крутий настрій!

Action

Затягуючись цим ароматом, відчуваєш себе великим Арні з бойовика «Командо». Відчувається яскраво виражений смак меду і вершків з тонкими нотками сигари – саме вона дає ту крутість, якої тобі так не вистачало у реальному житті.

 

Можна читати про смаки, а можна спробувати їх самому! Приходь на VAPEXPO Kiev 2018 у квітні і оціни різноманітність Жижек від кращих українських та зарубіжних виробників!

 

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest