Київ

Придбати квиток
2017.06.30
Новини індустрії

Лінійка Ashtray: як у романах Стругацьких

Лінійка Ashtray: як у романах Стругацьких

Сьогодні мова піде про справжнісіньку постапокаліптичну лінійку рідин для паріння – ASHTRAY. Вона містить чотири неймовірно цікавих смаки з оригінальними назвами.

Але не це головне. Найцікавіше, що колекція має цілу історію. Якщо стисло, у 2048 році людство виживе лише завдяки жижам-вакцинам. Повну версію шукайте в однойменному додатку, доступному для скачування в Google Play та App Store. А зараз пропонуємо читачам ознайомитися з описом цілющої «вакцини».

За легендою, в новому світі люди розділилися на чотири касти: солдати, мутанти, еліта та опір. Саме так звуться мікси ASHTRAY.

SOLDIER

На думку виробника, браві солдати, що захищають мирне (і не дуже) населення, повинні регулярно отримувати забійну дозу ананасів. Ось з таким смаком вийшла ця «мікстура».

MUTANT

Від вірусу, що перетворює людей на мутантів, врятує тільки горезвісна «вакцина». До слова, безнадійно хворі вже нелюди все одно повинні лікуватися: саме для них призначено цю ядерну суміш з їдкого мармеладу, ефірних масел лайму та крихітної нотки полуниці.

ELITE

Навіть постапокаліптичному суспільству не вдалося уникнути буржуазного шару. Він прагне захопити весь світ і ... тютюнову рідину зі смаком кактусу.

OPPOSITION

За класикою жанру, від опозиції теж нікуди не подітися. Для тих, хто не має наміру миритися з несправедливістю, рекомендуємо «відвар» зі смаком тоніку та грейпфрута: кисло-солодко-гірке поєднання, як врешті й життя, звикли виходити за рамки системи.

ASHTRAY – чотири неповторних і неординарних мікси. Ознайомившись з історією та описом, неодмінно кортить відвідати кожен клас далекого 2048-го.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest