Київ

Придбати квиток
2016.06.03
Новини індустрії

Крихітка-мехмод від запорожців

Крихітка-мехмод від запорожців

Маленькими можуть бути не лише варіватні боксмоди, але й мехи. Можливо, ви знали про це й раніше, але точно не здогадувалися, що вони можуть бути настільки крихітними! Знайомтеся – титановий мікромехмод на ім'я fotu. Створила його команда Simuran.

Назва fotu означає 42: саме 42 мм висота цього меха. Можливо, це і є відповіддю на «питання життя, Всесвіту та всього такого». Це ще навіть не остаточний варіант, а лише прототип, довжина якого становить поки аж цілих 43,04 мм. Серійну версію обіцяють зробити коротшою ~ 42,8 мм.

Виготовили його з титану марки BT-08. Складається він з чотирьох склянок на різьбах. У верхній – 510-й конектор, в нижній – таємна стартова кнопка з титану. У комплекті поставки їх лише чотири, решту, мабуть, треба купувати окремо.

Слід зауважити, що мех розробляли безпосередньо під батарею Efest Purple 18350 з плоским плюсом, але навіть з AW IMR 18350 опуклим плюсом працює без проблем. Якщо хочеться вставити батарею більшого об’єму та розміру відповідно, скажімо, 18500 та 18650, у комплекті є дві додаткові склянки.

Конструктивні особливості кнопки лишаються засекреченими до офіційного релізу, але відомо, що вона працює на магніті. Їй влаштували тест-драйв. Результат виправдав сподівання – не нагрілася.

У збірці з двох головних склянок, клоном титанового випарника Prometey та акумулятором важить 78 грамів.

У цілому виглядає девайс досить стильно, а також незвично. Але це справа часу – до хорошого звикаєш швидко. Всім густого:)

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest