Київ

Придбати квиток
2016.01.27
Новини VAPEXPO

Коротенький екскурс для вейпера-початківця

Коротенький екскурс для вейпера-початківця

Якщо шкідлива звичка почала тебе турбувати та з'явилося бажання позбутися її якнайшвидше, тоді вейпінг – це найефективніший вихід. Тепер можеш насолоджуватися чудовим ароматом парильної суміші в будь-якому зручному для тебе місці, не вислуховуючи докорів від оточуючих. Але чи все так райдужно? І чому тоді всі поголовно не перейшли на вейпінг? Спробуємо розібратися.

Насамперед слід визначити суттєві переваги. Звісно, перш за все нас хвилює, як паріння впливає на наше здоров'я, яке всі ми бажаємо зберегти. Практика доводить, що більшість людей з часом або навіть одразу переходить на нулівки, таким чином не завдаючи шкоди своєму здоров'ю. Вагомою перевагою для вейперів є можливість парити де завгодно. Пристрій можна дістати в ресторані чи іншому закладі, де ніхто не зробить зауваження, адже шкоди оточуючим немає жодної.

Річ у тім, що обравши навіть стандартний смак, видихаючи, ти отримуєш звичайний пар, який практично не має запаху. Стає очевидно, що ні на одязі, ні на пальцях ти більше не відчуваєш цього їдкого тютюнового запаху.

В електронних парильних пристроях гарантовано немає смол. Позбавивши себе від цього компоненту, ти не турбуватимешся через сухість у роті та багато інших проблем.

Тепер про сам пристрій. Він складається з батарейного блока, випаровувача та рідини, яка з часом випаровується. Для максимальної реалістичності процесу існують моделі з автоматичною затяжкою – тобто випаровуватися рідина починає під час вдиху. Але задоволення та обслуговування такого варіанту коштує досить дорого. Хоча все одно дешевше, ніж щодня купувати нову пачку, про що теж слід завжди пам'ятати. Тому обираємо девайс, який активується кнопкою, та доповнюємо його кліромайзером. Цей випаровувач гарантує максимальну кількість смаку та ніколи не потече у кишені.

Це основні моменти вейпінг-руху, які допоможуть тобі перейти на здорове та дешеве паріння. Щоб вивчити це явище детальніше, можна відвідати безліч спеціалізованих порталів, які розкажуть про будь-які аспекти використання парильних девайсів.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest