Київ

Придбати квиток
2016.03.01
Новини VAPEXPO

Космічна новинка на vape-ринку – жижа Frozen E.T.

Космічна новинка на vape-ринку – жижа Frozen E.T.

Зовсім нещодавно ринок вейпінгу підкорили інопланетні жижі для паріння – Frozen E.T. Ця марка швидко завоювала повагу серед досвідчених парильників, купують її досить активно.

Frozen E.T. позиціонується як рідина, виготовлена у Великобританії. Але, як з'ясувалося, насправді її виробляють у місті Шеньжень, Китай.

Незважаючи на це, виглядають пляшечки доволі солідно та упаковані добре. Кожна з них має додаткову пластикову обгортку та захист від дітей. Жижі Frozen E.T. укомплектовані піпетками, а на етикетці вказано всю необхідну інформацію.

Нам вдалося протестувати декілька рідин для паріння: London Fog, Mona Lisa's Tear, Antarctica Berry. На кожній з них вказано Frozen index – ступінь ефекту заморозки.

London Fog для шанувальників Лондона

Frozen-E-T-London-Fog

Жижа без ефекту заморозки з напрочуд приємним ароматом лісового горіха, солодкого чізкейка та меду. Смак чути надзвичайно яскраво, адже у її складі 80% гліцерину. Рідина сподобається шанувальникам «солоденького», дуже цікава та насичена.

Mona Lisa's Tear – відчуй сльози Мони Лізи

Frozen-E-T-Mona-Lisa-s-Tear

Слід відзначити, що запах жижі чути навіть із запакованої пляшечки. Але він досить приємний – пахне свіжим манго. Хоча під час паріння, відверто кажучи, він виявився не таким, як очікувалося, та навіть трішки нудотним, ще й з хімічним післясмаком.

Antarctica Berry – ягоди з Антарктиди

Frozen-E-T-Antarctica-Berry

Рідина з найбільшим індексом ефекту заморозки (-100) з лінійки Frozen E.T. У чистому вигляді парити її складно. М'ятний і ментоловий післясмаки не забивають, а доповнюють один одного. Але морозний ефект занадто сильний, тому не варто парити цю рідину як самостійну.

 

Лінійка Frozen E.T. має й свої недоліки. Наприклад, офіційного сайту та інформації про виробництво немає, також невідомо, які домішки використовували під час виробництва.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest