Київ

Придбати квиток
2016.03.10
Новини VAPEXPO

Популярність вейпінгу вже аналізують у «Твіттері»!

Популярність вейпінгу вже аналізують у «Твіттері»!

Зовсім несподівано користувачі популярної соціальної мережі «Твіттер» стали учасниками дослідження, яке стосується вейпінг-напрямку. Зараз аналізують твіти мешканців США, але цілком ймовірно, що дослідження проведуть також в інших країнах.

Ініціаторами стали вчені Лангонського медичного центру, які прийняли рішення вивчити твіти з хештегами #vape, #ecigs і #ejuice. Це допоможе збагнути, чому користувачі перейшли на паріння – заради задоволення, зручності чи через турботу про своє здоров'я.

Кількість людей, які придбали й активно використовують електронні інгалятори, останнім часом виросла в рази. Дослідників цікавить, що саме призвело до цього сплеску – мода на здоровий спосіб життя чи смакові властивості паріння.

На жаль, результати аналізу навряд чи можна назвати точними. Річ у тім, що через рекламний контент всієї мережі, близько вісімдесяти відсотків твітів були текстами, спрямованими на продажі. Тому вчені розпочали роботу над власною системою моніторингу, яка дасть змогу визначити корисні твіти і відкинути різноманітний спам.

Метою цього дослідження є насамперед з'ясування думки суспільства, яка допоможе вирішити питання обмежень у використанні електронних інгаляторів у деяких країнах.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest