Київ

Придбати квиток
2016.03.29
Новини VAPEXPO

Компромісні шляхи відмови від згубної звички

Компромісні шляхи відмови від згубної звички

Електронний інгалятор досі залишається інноваційним продуктом. Такий метод позбутися згубної звички має безліч переваг, але й зіштовхується з багатьма проблемами. Вочевидь, рано чи пізно величезні компанії, які виробляють шкідливі аналоги, не зможуть змагатися з вейпінгом.

Однак деякі дослідження доводять, що паріння не повністю задовольняє тих, хто палив протягом тривалого часу. Складність конструкції та експлуатації, а також немалі витрати на стартовий набір, зупиняють багатьох людей у переході на паріння. Крім того, дехто просто не знаходить для себе вдалий смак, а декого дратують нові сенсорні відчуття.

З огляду на велике число людей, які прагнуть полишити шкідливу звичку, але з якихось причин не бажають переходити на паріння, компанії з виробництва «шкідливого диму» почали пошук компромісу.

З'явилась ідея виключити процес горіння, що вирішить проблему виділення канцерогенів. Сьогодні вчені опрацьовують нову технологію нагрівання тютюну електронікою чи вуглецем.

З технічної точки зору це нагадуватиме електронний інгалятор, всередині якого тютюн тлітиме при температурі в 300 градусів, генеруючи аерозоль.

Проект під назвою iQOS розпочав свою роботу ще у 2003 році. Дослідження потенційного інтересу покупців до такого продукту тривали довго. Позаминулого року девайс надійшов у продаж на території Англії та Японії, а пізніше – інших країн.

Звісно, тут теж не обійшлося без проблем з буквою закону. Така інноваційна технологія мусить підтвердити статус здорової альтернативи та такої, що не спричиняє інші хвороби. Однак розробники сподіваються на успіх розробки та впевнені, що не мине й 10 років, як iQOS здобуде мінімум третину ринку.

Всесвітнє прагнення до здорового способу життя змушує людей позитивніше ставитися до подібних рішень.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest