Київ

Придбати квиток
2017.10.09
Новини індустрії

Яким повинно бути правильне обслуговування вейпа?

Яким повинно бути правильне обслуговування вейпа?

Щоб комфортно парити і не перейматися тим, що вейп зламається, кожен парильник повинен знати, як чистити вейп. Зрозуміло, будь-який девайс потребує обслуговування, і моди з атомайзерами – не виняток.

Одна з основних проблем, з якою парильники стикаються найчастіше, – це зменшення вироблення пари. Для її вирішення необхідно просто почистити атомайзер.

Є кілька способів почистити вейп. Найпростіший – дістати картридж і попарити через порожню гільзу. Це допоможе повністю випарити всі надлишки рідини, які залишилися від попередніх парінь.

Другий спосіб – шматочком м'якої тканини без ворсу протерти внутрішню частину атомайзера. Якщо ж тканина буде з ворсом, він може потрапити у гаджет і при парінні виникнуть деякі проблеми.

Далі необхідно акуратно протерти всі деталі із зовнішньої сторони і продути атомайзер з того боку, яким він кріпиться до акумулятора. Якщо ж є звук булькання – треба продовжувати до тих пір, поки він не зникне.

Якщо ці способи не допомогли, треба провести вологе чищення пристрою етиловим спиртом. Ні в якому разі не варто кип'ятити гаджет у воді. Отже, необхідно взяти посуд, налити туди спирт і покласти атомайзер на 10 хвилин. Потім витягти і продути пристрій з боку кріплення, прополоскати протягом хвилини і висушити.

Щоб тобі не довелося вдаватися до таких методів, варто постійно доглядати за своїм девайсом, регулярно протирати його від крапель рідини – тоді не буде ніяких проблем.

Підписуйтесь на новини VAPEXPO Kiev в Facebook та VK!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest