Київ

Придбати квиток
2018.03.07
Новини індустрії

Які потрібні інструменти для намотування спіралі атомайзера?

Які потрібні інструменти для намотування спіралі атомайзера?

Можна мотати власні спіралі, а можна просто купити нову – але кожен вейпер хоча б з цікавості думав, як зробити це своїми руками. Для самостійного обслуговування атомайзера вам знадобляться такі прилади:

1. Пінцет

До набору інструментів для електронних сигарет перш за все слід включити декілька пінцетів. Вони повинні бути різні за розміром, щоб підібрати оптимальний варіант для сетапа. Пінцет потрібен для затиску спіралі й перевірки працездатності койлів, а якщо сталося коротке замикання, пінцетом можна провести по гарячому намотуванню і роз'єднати вилки, які стали причиною замикання. Добре, якщо пінцет має керамічні накінечники, щоб уникнути можливого ураження електричним струмом.

2. Шестигранники і викрутки

Без цих інструментів для намотування спіралі для електронних сигарет не обійтися: вони потрібні для того, щоб фіксувати спіралі на базі. Їх також можна використовувати як основу для спіралей.

Какие нужны инструменты для намотки спирали атомайзера?

3. Кусачки і ножиці

Потрібні для зручності у процесі створення спіралей для парогенераторів, які обслуговуються.

 

Какие нужны инструменты для намотки спирали атомайзера?

4. Койл-джиг

Вам знадобиться спеціальний прилад для намотування койлів. Він виглядає як пристрій з секціями для намотування різного діаметра. Подібних інструментів дуже багато, обирайте, посилаючись на власні вподобання. Головне, щоб секції були гладкими.

Якщо придбати повноцінний комплект, впоратися з намотуванням спіралі можливо лише за декілька хвилин.

Підписуйтесь на новини VAPEXPO Kiev в Facebook та VK!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest