Київ

Придбати квиток
2017.01.25
Новини індустрії

Як заправляти вейп на прикладі стартового набору iJust S by Eleaf

Як заправляти вейп на прикладі стартового набору iJust S by Eleaf

Стартовий набір вейпу – ідеальне рішення для знайомства новачка з вейпінгом. Саме тому він так і зветься. Такі набори прості в експлуатації, чудово демонструють принцип і роботу пристрою. Але, попри простоту, все ж краще отримати консультацію стосовно девайсу та його обслуговування, ніж намагатися розібратися самотужки. Сьогодні розповідаємо про пристрій вейп-девайсу та пояснимо, як заправляти вейп, на прикладі набору iJust S by Eleaf.

iJust Sгаджет eGo-формату, тільки просунутіший. До конструкції входять повноцінний атомайзер і блок з джерелом живлення, який забезпечує роботу пристрою вейпа.

Чому краще пояснювати, як заправляти вейп, саме на цій моделі? По-перше, тому що саме вона є надзвичайно простою в користуванні, по-друге, має хороші технічні характеристики, по-третє, від надійного виробника. Крім того, цей вейп-пристрій перевірено часом, і він отримав позитивні відгуки користувачів.

Отже, заправляється вейп через атомайзер. У iJust S це бак з верхньою заправкою. Все, що треба зробити, – відкрутити його верхню кришку. Під нею шахта – туди нічого капати не потрібно. Отвори для заправки розташовано по обидва боки від неї. Туди й капають рідину. Тут отвори широкі, тож залити жижу не є проблемою. Місткість атомайзера – 4 мл.

Ця система заправки найпопулярніша серед стартових наборів вейпа. Користувачі визнали її завдяки зручності, тому виробники часто виготовляють девайси саме такого виду.

Принцип заправки вейпу однаковий скрізь – різниця лише у розташуванні отворів. Перш ніж придбати, проконсультуйтеся в продавця про всі особливості девайсу, зокрема, як заправляти вейп обраної моделі.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest