Київ

Придбати квиток
2018.06.18
Новини індустрії

Як з’явився перший в Україні журнал про вейпінг: інтерв'ю з автором VapeReality

Як з’явився перший в Україні журнал про вейпінг: інтерв'ю з автором VapeReality

Привіт, друже! Ми деякою мірою відстали з публікаціями, оскільки наш класний вейп-журналіст був на лікарняному. Усвідомлюємо, що це – не виправдання для діяча ЗМІ, але журналісти теж хворіють :( Отже, ми знову на зв'язку і готові заповнювати прогалини ексклюзивом!

За іронією, сьогодні ми розповімо ... про журналістів: автори першого в Україні друкованого мультимедійного видання про вейпінг VapeReality представили на VAPEXPO Kiev 2018 дебютний номер.  Як з’явилася ідея тематичного журналу і які сюрпризи  очікують на читачів, нам розповів редактор Денис Манушевич.

Інтерв'юер: VAPEXPO Kiev (V. K.)
Спікер: Денис Манушевич (Д. М.)

V. K .: Звідки ідея створення друкованого вейп-журналу?
Д. М.:
Вона виникла на минулому VAPEXPO, коли я познайомився з головним редактором британського журналу Vapouround. Фахівець розповів, навіщо це робить, яка роль цієї справи для розвитку індустрії і як це взагалі цікаво і круто.
Я запалився цією ідеєю, рік виношував план, і у двомісячний термін ми нарешті випустили перший номер VapeReality, саме його і презентували на VAPEXPO.
Журнал виходитиме раз на два місяці, тираж – 10 тисяч примірників, у випуску – 160 сторінок, роздрібна ціна – 160 грн. Придбати його можна у всіх вейпшопах України, на всіх сайтах, які присвячені вейпінгу. А в барбершопах, тату-салонах і електромобілях VapeReality можна буде почитати безкоштовно. Маємо намір також зайти в кіоски «Союздруку».


V. K.: Скільки людей працює у команді? Хто вигадує теми, займається креативом?
Д. М.:
Придумовуємо і креативимо я і шеф-редактор Діма Радченко. Він же автор рідини Wick & Wire. Ми разом міркуємо щодо тем і заголовків, куруємо дизайн і написання статей. У штаті 15 журналістів на території  всієї України. Також є дівчина з Росії та тревел-журналісти, які подорожують  різними країнами, ведуть блоги, пишуть статті. Ще в команді працюють 10 дизайнерів, фахівці SMM, фотографи, відеограф.
Ми паралельно розробляємо відеоблог на YouTube. Взяли ексклюзивне інтерв'ю у Анатоліча – він у нас на обкладинці першого номера як один з виробників рідин.

Как возник первый в Украине журнал про вейпинг: интервью с создателем VapeReality -1

Створили перше онлайнове вейп-радіо. Там у нас зараз грає музика, а найближчим часом будемо запрошувати різних гостей, які пов'язані з парінням.
До речі, крім вейпінгу, в журналі висвітлюється багато тем: електротачки, біткойни, віртуальна реальність і взагалі сучасні технології.


V. K.: Чи  виникали у вас думки щодо створення власної вейп-продукції? Про лінійку рідин, наприклад?
Д. М.:
Після виходу другого номера ми почнемо працювати над лінійкою рідин від VapeReality. У нас планується конкурс: читачі надсилають до редакції власні рецепти жиж, а ми готуємо і пробуємо. Щодо підсумків, то найкращі увійдуть  до нашої лінійки, а автори отримають фінансовий бонус.


V. K.: Який матеріал у першому номері, на ваш погляд, – найцікавіший, а який – найскладніший?
Д. М.:
Складно давалося все: ми самостійно верстали і вночі не спали. Два місяці – це божевільний термін; було дуже важко, але ми впоралися. І, як на нас, журнал – чудовий. Найскладніше – це інтерв'ю. Була тривала підготовка, непроста зйомка, потім погодження з медійними особистостями.
А найцікавіші, на нашу думку, статті, на жаль, не ввійшли до цього номеру – ми не встигли їх зверстати. Але вони будуть у другому випуску. У цьому номері дуже цікавий кросворд – я особисто його розробляв (посміхається – прим. ред.).
У журналі також є пробники рідин, наліпки, промокоди. Ми даруємо читачам призи і намагаємося створювати інтерактивне видання, щоб спілкуватися з аудиторією безпосередньо.


V. K.: Ви сказали, що в журналі 160 сторінок. Обсяг буде змінюватися?
Д. М.:
Цього разу у нас 160 сторінок, і ми намагатимемося утримувати такий обсяг. Ми віримо у магію чисел, тому маємо бажання залишити 160 сторінок за ціною 160 гривень.


V. K.: Які у вас враження від VAPEXPO Kiev 2018?
Д. М.:
Все дуже класно! Гарна музика, багато експонентів і усміхнених людей. Це – успіх!

Как возник первый в Украине журнал про вейпинг: интервью с создателем VapeReality - 2

У той час, коли ми дуже швидко готуємо новий матеріал, можеш дізнатися про розвал Vape Alliance і поновити в пам'яті інтерв'ю з Анатолічем, бо... Взагалі, стеж за новинами!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest