Київ

Придбати квиток
2017.02.13
Новини індустрії

Який vape-девайс обрати початківцю?

Який vape-девайс обрати початківцю?

Який vape обрати, що враховувати, визначаючись із гаджетом для вейпінгу – бак чи дріпка, мехмод чи боксмод – найактуальніші запитання від парців-початківців.

Електронні пристрої для паріння - це гідна альтернатива кальяну. У порівнянні з ним, вейп-девайс не потребує тривалої підготовки. Єдине, що потрібно зробити - це заправити рідину та натиснути кнопку «fire».

Щоб зрозуміти, який вейп обрати, варто розібратися, з чого складається сетап для вейпінгу.

Звичайний гаджет для паріння налічує кілька компонентів:

  • мод;
  • атомайзер;
  • рідину.

Мод – це батарейний блок, головною функцією якого є подача струму на атомайзер, оскільки саме мод містить элемент живлення.

Існує два види модів:

  • мехмод (механічний);
  • боксмод (варіватт або варівольт).

У мехмоді, натиснувши кнопку «fire», напруга з акумулятора одраз йде на випарник без струм-елементів. У боксмоді напруга регулюється через мікросхему, яка ще забезпечує захист від замикання, високого чи низького опору атомайзера чи невірно розміщеного акумулятора.

Оптимальний варіант для новачка - це боксмод.

Атомайзер, або випарник, - частина гаджета, яка подає рідину до нагрівальної спіралі. Саме від спіралі, до якої підведено бавовняний гніт, здійснюється випаровування.

Є два види атомайзерів:

  • дріпка (RDA) - випарник, який не містить ємність для рідини. Жижу утримує гніт, виготовлений з вати чи кремнеземної нитки. Такі випарники потребують частого додавання рідини на гніт, оскільки обсяг для рідини у дріпці невеликий.
  • бак (RBA) - трохи складніший за конструкцією випарник, але зручний у роботі та дає змогу заправити велику кількість рідини одразу, яка поступово надходить у парогенератор.

Дріпка та бак різняться між собою рівнем смакопередачі та можливістю швидко змінити смак у дріпці, хоча за функціональністю бак є зручнішим. Тут все залежить від пріоритетів парця: зручності в користуванні чи багатого смаку.

Рідина - це те, без чого не працюватиме жоден пристрій для паріння, оскільки саме з рідини ми отримуємо пар. На даний момент існує безліч різноманітних смаків - від фруктових до смаженого бекону. Є нагода розгулятися та поновлювати смаки мало не щодня. Вибір тільки за вейпером.

Зазвичай рідина містить гліцерин, пропіленгліколь і нікотин. Але існують рідини без нікотину.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest