Київ

Придбати квиток
2017.01.26
Новини індустрії

Як вибрати та налаштувати вейп

Як вибрати та налаштувати вейп

Вейперами стають у три етапи: спробував пар, сподобалося - придбав девайс - почав парити. На другому етапі виникає логічне запитання: як визначитися з вейп-девайсом? Завдання не з простих, адже вейп-технології здійснили значний поступ уперед. А новий вейп ще потрібно налаштувати. Тож, без мудрих порад не обійтися. Цей матеріал допоможе вибрати, налаштувати та дізнатися, скільки та в який спосіб заряджати вейп.

Вольт або ват?

Кожен електронний інгалятор має власний режим функціонування - варівольт або варіватт (більшість сучасних модів працюють в обидвох режимах).

Варівольт (VV) - це такий режим роботи, коли користувач вибирає напругу, що подається на атомайзер без урахування опору спіралі. У такому режимі вейпер самостійно підбирає намотку та напругу для необхідної потужності, відповідно, потрібну кількість пари.

Варіватт (VW) робить те саме, тільки з потужністю. Користувач самостійно обирає опір намотки, а виставлена ​​потужність автоматично подає потрібну напругу. Тобто пристрій самостійно «долає» опір, а бажана потужність залишається.

Новачкові залишається визначитися, чого саме він хоче: зручного автоматичного паріння чи складнішого обслуговування, але з максимальним налаштуванням вейпу під себе.

Налаштування вейпа

З налаштуванням вейпу все досить просто. На боксмодах (модах з вбудованою платою) є дисплей і кнопки управління. Заходячи в меню налаштувань вейпа, вибираєш режим VV або VW, а потім кнопками регулювання покроково виставляєш необхідну напругу чи потужність.

Виробник зазвичай надає детальну інформацію про діапазони параметрів і крок вимірювання. Загалом він дорівнює 1В (Вт).

У налаштуванні вейпу слід розуміти, що мод не здатен видати значення вище за допустиме. Особливо це актуально для VV-режиму, де вихідна потужність залежить від виставленої напруги.

Як довго заряджати вейп

Тут зовсім все просто. На стартовій кнопці «fire» (або на дисплеї) є індикатор рівня заряду акумулятора. Якщо заряду недостатньо, пристрій сповіщає користувача про це у різний спосіб. В такому випадку більше парити не можна. Девайс потребує живлення. Заряджати вейп потрібно доти, доки індикатор не сповістить про насичення акумулятора.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest