Київ

Придбати квиток
2017.08.18
Новини індустрії

Як зробити самозаміс для вейпа?

Як зробити самозаміс для вейпа?

 Більшість вейперів через деякий час хочуть спробувати власноруч приготувати рідину для паріння. Після дегустації багатьох різноманітних жиж, з'являється розуміння того, який смак хотілося б створити: солодкий чи солоний, м'ятний чи фруктовий.

Для створення vape - самозамісу є кілька основних правил, яких необхідно дотримуватися, щоб рідина вийшла безпечною і смачною при парінні.

Отже, для початку потрібно придбати стандартний набір для приготування: пляшечки на 6 і 10 мл, піпетки Пастера, бази для жиж, ароматизатори, на вибір парильщика, і нікотин (у разі потреби).

У якій послідовності все треба робити?

  1. визначити кількість нікотину;
  2. обрати баланс основи;
  3. додати ароматизатори.

Основа складається з гліцерину та пропіленгліколю. Найчастіше використовують баланс у співвідношенні 80/20 або 70/30. Іноді обирають варіант 50/50. Для чого потрібні такі пропорції? Кожна складова відповідає за певну властивість рідини. Наприклад, якщо додати більше гліцерину - пара буде більш густою, якщо ж більше пропіленгліколю - смак рідини буде насиченим.

Змішувати все потрібно у такому порядку:

  1. додати нікотин у пропіленгліколь;
  2. додати до суміші гліцерин;
  3.  доповнити ароматизаторами.

Настоювати рідину потрібно 1-2 дні.

Ідеального рецепту vape - самозамісу не існує. У кожного є свої вподобання щодо смаку і густоти пари. Щоб створити особливий самозаміс, потрібно наполегливо багато разів пробувати поєднувати різні інгредієнти.

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest