Київ

Придбати квиток
2018.03.27
Новини індустрії

Як зробити самозаміс для електронних сигарет

Як зробити самозаміс для електронних сигарет

Перепробував занадто багато жиж, але все не те? Тоді тобі час дізнатися, як зробити самозаміс для електронних сигарет. У цій статті ми розповімо про склад, необхідне обладнання і декілька лайфхаків для довгограючого післясмаку.

Склад замісу для електронної сигарети

Взагалі будь-яка рідина, навіть премка, складається з трьох компонентів: гліцерин, пропіленгліколь і ароматизатор. До тих, які у складі мають нікотин, ще додають ... вгадай, що.

Тому, щоб самостійно зробити заміс для електронної сигарети, потрібно, перш за все, придбати необхідні інгредієнти.

Пропіленгліколь (PG) і гліцерин (VG) можна придбати як окремо в аптеці, так і вже у змішаному вигляді у вейп-виробників (базу). Ці речовини характеризують густоту пари і насиченість смаку. Чим більше до складу рідини увійшло гліцерину, тим густішою буде хмара. Якщо у складі рідини переважає пропіленгліколь, то буде прекрасна смакова передача. Тому, коли купуєш базу, зверни увагу на співвідношення PG/VG (або навпаки).

Аромки та нікотин бери на свій розсуд. Врахуй, що останній також впливає на смак, тому якщо ти вейпер-початківець, який бажає отримати свій заміс рідини для електронних сигарет, то краще уникати найбільш шкідливого компонента.

Як роблять заміси для електронних сигарет

Тепер поговоримо про підготовку і сам процес. Зазвичай, коли роблять заміси для електронних сигарет, то використовують флакони ємністю 6 і 10 мл і піпетки Пастера. Просунуті міксологи навіть мають спеціальний прилад для DIY-жиж.

Вже при «варінні» важливо дотримуватися такої послідовності:

  • Пропіленгліколь.
  • Нікотин (пам'ятаємо, що він необов'язковий).
  • Гліцерин.
  • Ароматизатор.

Для ясності: ароматизатор додаємо в останню чергу.

Як зробити самозаміс для електронних сигарет

Коли ти з'єднаєш усі інгредієнти замісу рідини, то постав їх у прохолодне місце без сонячних променів і залиш на декілька днів.

Щоб жижа була якісною, радимо використовувати аромки від брендових виробників. Наприклад, у французькій компанії Alp Liq є ціла лінійка DIY і готових рецептів, щоб зробити преміум-самозаміс для електронних сигарет.

Якщо бажаєш, щоб твоє захоплення міксологією коли-небудь переросло на бізнес, рекомендуємо почитати інтерв'ю з комерційним директором Liquid Lab.

Після статті, навпаки, зрозумів, що DIY-рідини – занадто складно і довго? Придивися до бюджетної та кльової новинки – лінійки жиж Cinematic, про яку ми нещодавно писали.

А ще краще – прийди 14-15 квітня на VAPEXPO Kyiv 2018 та насолодитися вже готовим розмаїттям! Придбати квиток ►►►

 

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest