Київ

Придбати квиток
2017.09.27
Новини індустрії

Як власноруч приготоувати рідину для vape: поради

Як власноруч приготоувати рідину для vape: поради

Після тривалого паріння у багатьох вейперів виникає питання, як власноруч приготувати рідину для вейпа. Зрозуміло, спробувавши безліч жиж, виникає бажання особисто придумати щось нове і унікальне. А якщо це оцінять ще й друзі – взагалі класно.

Щоб створити нову рідину, необхідно дотримуватися кількох правил. По-перше, треба придбати набір для самозамісу: флакони (6 і 10 мл), піпетки Пастера, ароматизатори, нікотин, гліцерин і пропіленгліколь.

З останніх двох інгредієнтів складається база. Пропорції можуть бути різними: 80 на 20, 70 на 30 або 50 на 50. Якщо більше гліцерину – густіші хмари з пари, пропіленгліколю – більш яскравий смак рідини.

Самозаміс буде смачним, якщо дотримуватися кількох правил.

  1. Зразу треба підготувати базу і протягом тижня її настоювати. Найкраще – у темному місці, але не в холодильнику, нікотин може окислюватися, а база буде не прозорого, а коричневого кольору. Після того, як основа вже приготувалася, можна додавати ароматизатор.
  2. Треба враховувати й те, що один і той же аромат у різних виробників може бути абсолютно різним.
  3. Не потрібно забувати, що смак ароматизатора залежить ще від гніту і намотування. Якщо при першій пробі не сподобався смак – варто спробувати його з іншим намотуванням.

У пошуках матеріалів про те, як власноруч приготувати рідину для vape, в Інтернеті можна знайти сотні рецептів з приготування рідин із врахуванням пропорцій. Один з найпопулярніших рецептів – самозаміс ананас. Можливо, зразу треба було б потренуватися зробити щось, перевірене іншими парильниками, а потім вже спробувати зробити власну, авторську рідину.

Наприклад, один з рецептів самозамісу від парильників (на 10 мл):

  • нікотин – 0,6 мл;
  • пропіленгліколь – 4,6 мл;
  • гліцерин – 3,9 мл;
  • ароматизатор «банан» – 0,2 мл;
  • ароматизатор «манго» – 0,4 мл;
  • ароматизатор «ананас» – 0,2 мл;
  • ароматизатор «ментол» – 1 крапля.

 Дізнайся більше на на VAPEXPO Kiev 2017!

Підпишись і першим дізнайся про новини і розіграші подарунків.

buy ticket
Сloud Contest